Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 13 мая 2017 в 18:55

Анастасія Рязанцева: «Щоб досягти чогось у житті, потрібно рухатися у шаленому ритмі»

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Стар тім» та модельного агентства «Ювента» (м. Івано-Франківськ) Анастасія Рязанцева стала володаркою титулу «Festival Model&Talent World Europe» на конкурсі «Festival Model&Talent World» (Туреччина). Саме з Анастасією ми сьогодні познайомимося.

Анастасіє, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Від конкурсу у мене надзвичайні враження. Сподобалося все: рівень організації, відносини між учасниками і, звичайно, можливість набути нового досвіду, який обов’язково знадобиться.

Чому саме Ви навчилися завдяки участі у конкурсі?

Завдяки участі в конкурсі я остаточно переконалася: щоб досягти чогось у житті, потрібно рухатися у шаленому ритмі. Під час мого перебування у Туреччині одна подія дуже швидко змінювала іншу. Репетиції, постійна зміна образів, екскурсії, зустріч з мером міста, можливість представити конкурс на турецькому телебаченні і безпосередньо сам конкурс- все це розвивалось дуже стрімко.

А конкурс талантів був присутній?

Так. Брати в ньому участь було не обов’язково, та я все ж виявила таке бажання. У якості творчого номера виконала пісню з репертуару Ріани. До речі, саме цей номер і дав мені можливість разом з учасницею з Португалії представляти конкурс на турецькому телебаченні.

Як давно Ви у сфері модельного бізнесу?

У сфері модельного бізнесу я 2 роки. Займаюся у модельній школі агентства «Ювента». Спочатку туди пішла моя молодша сестра Віка. Я вирішила взяти з неї приклад, оскільки завжди цікавилася даною сферою.

А вокалом Ви займаєтеся професійно?

Так. Я займаюся вокалом у продюсерському центрі «Стар тім». Прийшла туди, до речі, завдяки сфері модельного бізнесу. На одному з конкурсів краси, у якому я брала участь, обов’язковим був творчий номер. На той час я нічим окрім моделінгу не займалась, але, оскільки з музичної сім’ї, вирішила заспівати. За допомогою у постановці голосу та виборі пісні звернулася у «Стар тім». Директор центру Ірина Іванівна Батюк прослухала мене і взяла до себе в учениці. Займатися вокалом мені дуже сподобалося, тому після конкурсу я продовжила цю справу.

А у вокальних конкурсах Ви брали участь?

Так. Я брала участь у вокальному конкурсі, який проходив у Києві. Зайняла 2-е місце. А взагалі, я більше виступаю на різноманітних концертах.

У Вашому репертуарі є пісні, написані спеціально для Вас?

Ні. Я переспівую хіти відомих виконавців. Щоправда, у моєму репертуарі є один кавер. Рокову пісню ми з Іриною Іванівною зробили ліричною.

Повернемося до конкурсів краси. На цих заходах Вам довелось побувати не лише у якості учасниці, а і у якості члена журі. Скажіть про це кілька слів.

Мене запросили стати членом журі підліткового конкурсу, який проходив у Києві. Було дуже цікаво, оскільки окрім того, що учасниці змагалися за корону переможниці, свої колекції представили юні дизайнери. Чесно кажучи, навіть не уявляла, що мої ровесники настільки талановиті.

А оцінювати учасниць було складно?

Не дуже. Якщо дівчина має харизму і навики дефіле, у неї є всі шанси мені сподобатися.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Раніше я багато чим захоплювалася: відвідувала музичну школу по класу фортепіано, художню школу, займалася бальними танцями та хіп-хопом. Але з часом всі ці хобі відійшли на другий план. Зараз окрім вокалу та моделінгу я ходжу на акторську майстерність у продюсерському центрі «Стар тім» до викладача Мар’яни Клюби.

Які Ви любите книги та фільми?

Раніше читала романи. Зараз захоплююся літературою з психології. Вибір фільму залежить від настрою та місця перегляду. Якщо іду до кінотеатру, обираю пригоди, фантастику, комедії. Вдома ж віддаю перевагу мелодрамам.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Добре. Я навчаюся у спеціалізованій школі №11 міста Івано-Франківська з поглибленим вивченням англійської мови. Люблю свою школу,оскільки у мене склалися хороші стосунки і з однолітками, і з вчителями.

Плаття від Франківського дизайнера Надії Зайцевої.

Плаття від Франківського дизайнера Надії Зайцевої.

Плаття від Франківського дизайнера Надії Зайцевої.

Плаття від Франківського дизайнера Надії Зайцевої.

Настя Рязанцева – ASHER

Настя Рязанцева – DIAMONDS

Настя Рязанцева – Прірва

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю