Оля Щегельская , 19 ноября 2009 в 23:10

Ані Лорак про «чарівного кролика» Юру Демидовича - «Хочу зустрітися з ним особисто»

Вчора в Київському палаці спорту Ані Лорак випробувала сцену Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2009.

Під час фінального шоу Дитячого Євробачення 21 листопада Ані Лорак, окрім того, що буде вести конкурс, заспіває дві пісні. Це абсолютні хіти, які знають не тільки українські, а і європейські глядачі: англійськомовна версія пісні «Сонце» (I am are life) та хіт Євробачення- 2008 «Shady lady».

Після довготривалої репетиції на сцені в Палаці спорту Ані Лорак розповіла, що змінить під час фіналу Дитячого Євробачення-2009 три вбрання.

Готуючись до конкурсу, Ані Лорак активно вдосконалювала свої знання англійської мови.

Співачка переконана, що мало гарно і чітко прочитати текст, потрібно вкласти в нього відповідний настрій і емоції. Адже Європу в суботу потрібно буде привітати щиро, по-українському.

На питання про фаворитів Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2009 Ані Лорак відповіла: «Нажаль, я ще не мала можливості познайомитися з конкурсантами. З нетерпінням чекаю 20 листопада, коли відбудеться генеральна репитиція , під час якої я сподіваюся поспілкуватися з усіма учасниками і послухати їхні пісні. Я не знайома особисто з представником України Андраніком, але знаю, що він дуже талановитий і бажаю йому перемоги. А ще дуже багато чого чула про виконавця з Білорусії. Хотілось би зустрітися з ним особисто».

Ані Лорак розповіла, що з нетерпінням чекає 21 листопада і обіцяє, що глядачам сподобається шоу Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2009.

Фото звезд и знаменитостей, Ани Лорак (Ani Lorak, Кароліна Куєк), Евровидение (Евровиденье, Eurovision, Євробачення), Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, Юрий Демидович, Андраник Алексанян

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю