Alyosha (Алёша, Алеша, Алена, Елена, Олена Кучер)

Победитель украинского национального отборочного конкурса на участие в Евровидении-2010 в Осло. ALyosha represent Ukraine at Eurovision 2010

Дмитрий Павленко , 14 мая 2010 в 08:20

Alyosha презентувала відеокліп на пісню «Sweet people»

12 травня відбулася презентація кліпу Alyosha на пісню «Sweet people». Відеокліп став частиною програми «Eco Vision – 2010», в рамках якого Alyosha планує реалізувати декілька проектів.

Зйомки кліпу пройшли з 19 по 21 квітня, вони відбулися на покинутому хімічному заводі «Радикал» в Києві і в місті Прип’ять, яке найбільше постраждало від вибуху атомного реактора в 1986 році.

Основна думка кліпу поглягає в тому, щоб звернути увагу громадськості на глобальні проблеми, від яких залежить майбутнє всього людства. Окрім Alyosha в кліпі є ще один герой – маленький хлопчик, якого співачка рятує у фіналі кліпу, показуючи тим самим, що все ще можна змінити, потрібно лише бути уважнішим один до одного і до нашої планети.

«Зараз питання екологічної безпеки виходять на перші позиції в усьому світі. Кожен день ми зустрічамося з великими і малими катастрофами, які представляють реальну загрозу не тільки тварині і рослинному світу нашої планети, але і стабільності найпотужніший світових економік.Зараз всі говорять про викиди нафти в Мексиканській затоці. Постраждали всі – і флора, і фауна, і людина. Я сподіваюся, що наша програма «EcoVision – 2010», яку ми представимо в Осло, нагадає європейським і світовим лідерам про їх обов'язок не тільки розповідати про екоогічні проблеми, але і зробити кроки для їх вирішення», – зазначила Alyosha.

«Пісня – не проста. Відповідно, і сам кліп несе певну ідею: земля страждає від нашої присутності. І якщо ми хочемо жити на нормальній планеті, ростити здорових дітей, то про це потрібно задуматися вже зараз»– прокоментував режисер кліпу Віктор Скуратовський.

Евровидение (Евровиденье, Eurovision, Євробачення), Фильмы, клипы, кинокартины, Смотреть, скачать клип, видео, Виктор Скуратовский, Alyosha (Алёша, Алеша, Алена, Елена, Олена Кучер)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю