Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 1 июня 2016 в 15:51

Алла Мазур прийняла участь у дубляжі анімаційної стрічки «У пошуках Дорі»

 Відома телеведуча Алла Мазур взяла участь у дубляжі анімаційної пригоди від Disney/Pixar «У пошуках Дорі». Алла стала українським «брендовим» голосом «Інституту Морського Життя» - місця, куди потрапляє Дорі та її друзі і, де з ними стається безліч курйозних ситуацій. Саме голос Алли Мазур виручає героїв і дає цінні поради.

На дубляжну фотосесію проекту легенда українського телебачення завітала разом з сином Артемом. Ось як коментує Алла Мазур свій дебют у дубляжі: «Для мене це надзвичайно цікава пригода. Це унікальна можливість попрацювати з професійною командою, яка давно захоплює мене умінням переозвучити диснеївські мультики суто на український лад – такою колоритною смачною мовою, із впізнаваними нашими словечками і зворотами. І весь цей намальований світ – яскравий, добрий, мудрий – стає, таким чином, частиною і нашої реальності, близьким і зрозумілим нашим дітям. Ну і взагалі сам персонаж унікальний. Я не дублюю когось, не граю роль, адже я тут Алла Мазур! Образ у мене особливий - берегиня морського світу. Це певний острівець надії і надійності для мешканців розбурханого океану. Ми всі шукаємо близького друга, провідну зірку, яка проведе до мрії, розрадить, допоможе. Саме такою думкою я керувалася, шукаючи свою інтонацію в дубляжі. І це точно збігається з моїм внутрішнім відчуттям, коли й справді хочеться допомогти всім-всім, хто цього потребує сьогодні. Історія захоплива і повчальна. І я рада, що син Артем дуже чекає цей мультфільм».

Дивовижні Disney\Pixar, які подарували людству один з 5 найкасовіших мультиків усіх часів, анімаційний хіт «У пошуках Немо» і володар премії «Оскар» режисер Ендрю Стентон запрошують у велике плавання!

Улюблені герої знову возз'єднаються: Марлін, Немо і, звісно, блакитна забудькувата Дорі. Рибка Дорі намагається з'ясувати таємниці свого минулого, пригадати своїх батьків і зрештою дізнатися, хто навчив її розмовляти по-китячому!

Готуйтеся, з 16 червня у кінотеатрах України грандіозний, сповнений пригод, анімаційний заплив!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю