PR-менеджер Сергей Поляков , 16 ноября 2020 в 13:09

Олексій Фомін презентує новий сингл «Картинки прошлого»

Олексій Фомін — досить відомий російський композитор та оранжувальник. Спеціалізується на створенні композицій у стилі «нью-джаз» (також джазтроніка) для якого характерно об’єднати джазові елементи з іншими стилями, такими як земля і фанк. Про музиканта пішуть інтернет-газети, не звертаючи уваги на те, що він не дає концертів.

Подію щодо підготовки до виходу нового міні-альбому Фоміна широко обговорюють у мережі. Звісно, ​​що новий трек з його наступного альбому отримав назву «Картинки минулого». На перший погляд це типова музична композиція Олексія Фоміна — красива і душевна, однак її оранжирування і характер звучання сильно відрізняється від треків попереднього альбому «У швидкому потоці».

Прослуховування новинок утворює уяву картинок  із життя та виводить на перший план думки та почуття. Сингл був записаний при підтримці московського звукозаписуйочого лейбла «ONE Music».

Нагадаємо, що в квітні виконавець випустив альбом «У швидкому потоці», який став досить відомим. Особливу популярність отримав перший трек, а також композиція «Качаясь на волнах».

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Фото красивых, интересных людей, саундтрек, музыка к фильму, музыкальный канал «Star TV», Алексей Фомин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю