Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 13 ноября 2009 в 21:00

Актуальне мистецтво кидає виклик свинячому грипу

УВАГА!

ЕКСТРЕННА АКЦІЯ АРТ-КИЇВ 2009!

АКТУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО КИДАЄ ВИКЛИК СВИНЯЧОМУ ГРИПУ!

У зв’язку з надзвичайнім станом грипової загрози відомі художники виступили з ініціативою протидії хворобі шляхом зміцнення культурного імунітету нації.

Актуальне мистецтво – це перш за все соціо-життєвій навігатор, що виконує функцію координати в реаліях сучасного «де тут шо і шо тут де», а також як лимон, цибуля та часник мобілізує життєвий стан людини в надзвичайних обставинах.

15.11.2009р. о 15.00, в Українському домі відбудеться акція за участю відомих кураторів, художників та галеристів – Олександра Ройтбурда, Євгена Карася, Олександра Соловйова, Лесі Авраменко, Віктора Сидоренка, Вінні Рєунова, Влади Ралко, Іллі Чічкана, Маші Шубіної, Павла Макова, Миколи Маценка, Антона Соломухи, Стаса Волязловського, Антона Мухарського, Олександри Жумайлової та інших.

На Ваших очах буде створено 50 полотен на актуальну тему.

Кожен бажаючий зможе придбати картину.

На зібрані кошти будуть придбані ліки, вітаміни, а також лимони, мандарини, апельсини, часник, цибуля, шипшина, інші актуальні фрукти та овочі з вітаміном С, які в подальшому будуть передані Сквирському дитячому будинку.

З питань акредитації та додаткової інформації прохання звертатися до

прес-центру „Український час”:

т/ф: 278-59-50, 097600 00 66; press@ukrchas.net

Чекаємо Вас за адресою:

Київ, Хрещатик 2

Український дім

Выставка, Анонси, афіша, запрошення, Антон Мухарский (Антін Мухарський), Илья Чичкан, Маша Шубина, Александр Ройтбурд, Евгений Карась, Александр Соловьев, Леся Авраменко, Виктор Сидоренко, Влада Ралко, Павел Маков, Николай Маценко, Антон Соломуха, Стас Волязловский, Александра Жумайлова, Винни Реунов
Загрузка...
Интер - программа на неделю