Дмитрий Павленко , 8 апреля 2008 в 20:56

«Apollo 440» зробили ремiкс для «Gorchitza Live Project»

Всесвiтньо вiдома група «Apollo 440» вперше спiвпрацює з українськими музикантами – електронщики зробили ремiкс для «Gorchitza Live Project».

«Apollo 440» була заснована в Лiверпулi в 1990 роцi братами Тревором i Говардом Греями. Пiсля того, як хлопцi випустили дебютну платiвку на власному лейблi Stealth Sonic Recordings, їх музика не залишає найкращi чарти та танцювальнi майданчики Великобританiї – публiка оцiнила оригiнальнiсть поєднання рок-н-ролу, техно та ембiєнту… Свiтову славу групi принесли саме ремiкси для талановитих груп та виконавцiв, а сингли Ain\';t Talkin\'; \';bout Dub, Krupa та їх другий альбом «Liquid Cool» закрiпив успiх великобританцiв.

Той факт, що «Apollo 440» охоче пiшли на спiвпрацю з молодою українською групою – подiя несподiвана i, водночас, закономiрна. Адже деякi cлухачi до цих пiр дивуються, коли дiзнаються, що «Gorchitza Live Project» - проект наших спiввiтчизникiв, а не захiдний продукт…

«Gorchitza Live Project» та «Apollo 440» познайомилися пiд час спiльного туру мiстами України – саме тодi й з’явилась iдея спiвробiтництва.

Ремiкс «Apollo 440» було зроблено на композицiю «One New Message» - один з вiдомих радiохiтiв «Gorchitza Live Project», що разом з новою версiєю увiйде до дебютного альбому гурту під назвою «Highlights», який буде презентований компанією Lavina Music.

Концерт-презентація, присвячені релізу першого альбома «Gorchitza Live Project» «Highlights» відбудуться 18 квітня у клубі «Царь».Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, Lavina music, Выставка, Анонси, афіша, запрошення, «Gorchitza Live Project» (группа «Горчица»), «Apollo 440»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю