Пресс-служба Киев Дизайн Клуба , 16 ноября 2015 в 20:24

9 листопада 2015 у центрі сучасного мистецтва М17 відбулося урочисте відкриття виставки Українська Художня Фотографія 2015

Керівництво київського центру сучасного мистецтва М-17 на Антоновича, 102-104 назвало цю виставку видатною, і пібтвердило, що подібної в Україні ще не бачили. Кількість відвідувачів у перший день було понад 600, що є своєрідним рекордом відвідування художніх виставок. Було дуже багато архітекторів, колекціонерів, світських людей, представників дипкорпусу європейських держав і галеристів. Колосальний інтерес тривав і в наступні дні. Глядачі були вражені кількістю (більше 100) прекрасних великоформатних робіт в класичному оформленні. Глядачі змогли побачити роботи наживо, а не на екранах моніторів, оцінити пластику і магію справжньою фотографії. Куратор Юрій Круліковський не очікував такого бурхливого захоплення і взаємодії з суспільством арт-проекту "Українська художня фотографія-2015". Ще до відкриття виставки надійшли пропозиції для експозиції її за кордоном. Зараз ці питання вирішуються в робочому порядку. Глава правління Національної Спілки Фотохудожників Едуард Странадко, також позитивно поставився до виставки. Він вважає, що подібні роботи необхідно якомога частіше демонструвати українському глядачеві. На другий день мистецтвознавець, член Королівського фотографічного товариства Великої Британії Андрій Котлярчук прочитав лекцію, присвячену сучасній фотографії та її місцю на арт-ринку.

Едуард Странадко: "Можна скільки завгодно говорити, що мистецтва фотографії не існує, але кількість молодих людей з фотоапаратами, відвідувачів всіляких фотокурсів та майстер-класів говорить нам про зовсім інші тенденції. На сьогодні, власне, залишилося лише два актуальних засоби відтворення реальності: фотографія тастрім-телебачення. Внаслідок того, що останнє нездатне до узагалень, нам, як фотографам, залишається шанс замінити пророків та безкомпромісних послідовників релігії сучасного мистецтва, які кілька десятилітьтому обіцяли переміни рівно у тому жахливому вигляді, який ми зараз маємо. Власне, цей процес вже пішов під сором'язливою маркою «художник, який використовує фотографію». Думаю, що українська iррацiональна свiдомiсть достойна кращої нагороди за свої страждання, коли навкруги збільшується маса потворного. Та й взагалі, ознакою сучасності є нестача прекрасного. Адже мистецтво є високоорганiзованою та саморегулятивною системою з принципом акумуляцiї енергiї у вiдповiднiй мiсткостi та кількості, нехай навіть у вигляді нерівної вервечки рамочок на стіні виставкової зали.І хоча наші люди поки що не навчені вішати фотографію на стіну або мати її як предмет колекціонування, існує скільки завгодно художників світла, які думають інакше. Іще існують у світі прості радощі, такі,як літній дощ, курява доріг, сонячний серпанок, пейзаж на стіні. І ці роботи відтворюють їх у повній мірі."

Фото звезд и знаменитостей, Телевиденье, Концерты, шоу, представления, Красивые фото, картина, визуальное произведение, Звезды отдыхают, Пиарщики и политологи, Выставка, Клуб, Борис Абрамов, Киев, Фото красивых, интересных людей, встречи, мероприятия, торжественное событие, церемония, Надежда Лисицына, архитектура, дома, строительство, недвижимость, фотовыставка, реклама, рекламный рынок, общественный интерес, социальное благополучие, сталий розвиток, Центр современного искусства «М17», Жанна Палецкая (ТВ-журнал «Удиви Меня с Жанной Палецкой), Андрей Котлярчук (фотограф)
Загрузка...
Интер - программа на неделю