Марчін Мрочек

Дмитрий Павленко , 3 декабря 2007 в 11:52

Марчін Мрочек та Ганна Пелипенко - переможці «Танців з зірками» (фото)

Звання “чемпіона серед чемпіонів” отримав польський учасник міжнародного проекту “Танці з зірками – 3. Ліга чемпіонів” Марчін Мрочек, партнеркою якого була наша неперевершена Ганна Пелипенко!

Результати фіналу за оцінками суддів: Наталія Могилевська - Владислав Яма 116 балів, Марчін Мрочек - Ганна Пелипенко - 109 балів.

Фінал танцювальної Ліги чемпіонів вийшов справді видовищним. Обидві пари повторили по два самих яскравих танці за час проекту і показали по одному новому.

Марчін Мрочек і Аня Пелипенко ще раз довели, що в цьому проекті бути публічними і популярними (як їх суперники) хоча й важливо, але вміння танцювати також багато чого варте.

Знаючи деякі закулісні подробиці конкурсу, які учасниці намагалися не виносити за межі гримерних, хочемо резюмувати: якщо у вас у потрібний момент є при собі тампони o.b.- ні що вам не завадить перемогти у танцювальному конкурсі:)

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, «Танці з зірками», Наталья Могилевская (Наташа «Могила»), Марчін Мрочек, Владислав Яма, Ганна Пелипенко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю