Дмитрий Павленко , 26 марта 2008 в 16:07

Таїнство хрещення доньки співачки Галліни перетворилося на тусовку

На початку березня в одному з храмів Свято-Успенської Києво-Печерської лаври відбувся обряд хрещення 3-місячної донечки співачки Галліни у присутності багатьох друзів, представників шоу-бізнесу і численних ЗМІ. Урочистості закінчилися банкетом під караоке в ресторані.

Співачка Галліна, колишня дружина депутата Василя Горбаля (Партія регіонів), хрестила тримісячну доньку Софію-Марію. Таїнство хрещення в одному з храмів Свято-Успенської Києво-Печерської лаври провів владика Павло.

Гості почали прибувати заздалегідь із великою кількістю подарунків. Подруга співачки, режисер Оксана Байрак, піднесла величезний букет троянд і срібну ложечку з підтекстом. Президент модельного агентства “Карін” Влада Литовченко надарувала багато дитячого одягу. Співачка Аліна Гросу, як завжди, з мамою, подарувала кухонний комбайн. Екс-чоловік приїхав із запізненням і без подарунка, але пообіцяв обов’язково що-небудь подарувати дитині. Винуватиця торжества під час обряду поводилася героїчно навіть при зануренні в купіль і життєрадісно оглядала навколишню дійсність. Хрещеними стали друзі з близького оточення співачки і священик отець Василь.

Подробиці від газети "Хрещатик".Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Виктор Павлик, Алина Гросу, Галлина (GALLINA), Василий Горбаль, Влада Прокаева (Влада Литовченко), Оксана Байрак

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю