PR advice , 9 марта 2018 в 17:57

8 безкоштовних розваг до 8 березня

 Новий торговельний центр «Епіцентр» на Петрівці не тільки найбільш сучасний і технологічний у мережі, а й найбагатший на різні безкоштовні сервіси та унікальні можливості. Його відвідувачам пропонують вибрати кросівки в лабораторії бігу й протестувати посуд з провідними шеф-кухарями країни. Тим часом діти можуть брати участь у караоке-батлі в «Епіку».

1. Лабораторія спортивного взуття

Коли під одним дахом зібрано понад 40 світових спортивних брендів, неважко розгубитися. У такому разі допоможе лабораторія спортивного взуття. Спеціальне обладнання, аналізуючи ваші параметри, стиль бігу чи ходіння, допоможе вибрати ідеальне, саме для вас, взуття.

2. Артстудія

Щовихідного на творчих особистостей чекають безплатні майстер-класи у відділі «Канцтовари». Навчитися майстерності декупажу, оригамі, опанувати ази малювання допоможуть досвідчені майстри. До речі, послуга доступна як дітям, так і дорослим.

3. Секція віртуальної реальності

Для тих, хто мріє поганяти на серфінгу або спробувати сили в боксі, але обмежується присіданнями з дивана на диван, є цікавий сервіс у відділі «Побутова техніка». Окуляри й обладнання для віртуальної реальності дадуть змогу відчути себе відомим спортсменом або навіть супергероєм.

4. Дитяче караоке

Особливий подарунок чекає на малечу. В «Епіку» діти можуть тренувати свої пісенні навички досхочу. Для цього працює безплатне караоке. Щовихідного проходитимуть майстер-класи з вивчення англійської мови. На цікаву малечу чекають незвичні фотозони. Наприклад, у вигляді гнізда динозавра.

6. Майстер-класи від шеф-кухарів

Тестувати новий посуд і вчитися секретів кулінарії в найкращих кухарів країни тепер можна не лише по телевізору, а й в «Епіцентрі». В зоні «Кухонної техніки» проходитимуть цікаві майстер-класи й тренінги.

7. Доставка композицій

Ще один новий сервіс в «Епіцентрі» - доставка квітів та квіткових композицій. Тепер квіти для коханої в «Епіцентрі» можна замовити телефоном.

8. Коворкінг для дизайнерів

«Дизайн-арена» — перлина нового «Епіцентру». Тут зібрані найсміливіші дизайнерські рішення та ексклюзивні предмети інтер’єру, але головна його фішка — наявність креативного простору для дизайнерів. Тут можна поспілкуватися з відомими дизайнерами та архітекторами, отримати цікаві поради з облаштування власної оселі.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю