Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Древний Киев , 2 марта 2018 в 17:27

8 березня дівчат посвятять в княгині

Дуже символічно це свято проводити у Парку, адже на наших теренах жінок шанували з давніх-давен. Жінки Київської Русі були грамотними, з їхньою думкою рахувались, до їхніх порад прислухались. Княгиня Ольга свого часу мудро керувала державою протягом кількох десятиліть, впровадила багато корисних реформ, дочка Ярослава Мудрого Анна стала дружиною французького короля, а онука Ярослава, княжна Янка, відкрила першу в Києві школу для дівчаток і їздила з дипломатичною місією у Візантію.

У «Парку Київська Русь» 8 березня згадуватимуть мудрих, гарних і сильних духом жінок давнини та вітатимуть жінок сучасних. Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі самого різного віку у княгині. Княжий титул зможуть отримати усі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

Урочиста програма розпочнеться яскравим виходом кінної лави з князівськими прапорами. Закоханих і тих, хто шукає свою другу половинку, запросять в «Карету кохання». Всі, хто пройде через неї - зміцнять свої почуття, або ж найближчим часом знайдуть свою долю.

Гостей чекає вихід «Принца на білому коні» та можливість зробити чудові фото для соц. мереж поруч з персонажами програми. Гості побачать унікальне дійство – «Парад княгинь». Видатні жінки нашої історії та міфології – Лада, Либідь, княгиня Ольга та Рогнеда, королева Анна Ярославна та Василиса Микулишна в обладунках – у всій красі предстануть перед очі гостей Древнього Києва.

Настрою додасть комедійний кінний номер «Малий бабський батальйон» за участю дівчат – кінних каскадерів. А подарунком від театру Древнього Києва стане театралізоване дійство на великому ристалищі. Тут оживе добра «Казка про Ангела і Тінь». Вона буде супроводжуватися кінними виступами, хороводом зі смолоскипами, флеш-мобами і кінними роз’їздками. А по закінченню вистави гостей чекають веселі гуляння і ігрова програма.

Також гості Древнього Києва зможуть відчути себе жителями Древнього Києва, долучившись до цікавих розваг та ремесел. Наприклад, можна буде покататись верхи на конях або в кареті, постріляти з лука, відкарбувати старокиївську монету, політати на канатному спуску «Політайло» та приміряти княжі наряди. На території працюватимуть музеї та експозиції кораблебудування, середньовічного катування та облогової техніки. Працюватиме Василівська церква. У магазині Древнього Києва можна буде придбати собі або своїм близьким сувенір на пам'ять

І звичайно, поїсти смачних страв від княжих кухарів можна буде у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба. Та навіть залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Курсують Маршрутки з Києва від метро «Видубичі». Ціна квитка – 150 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн., дошкільнята – безкоштовно. Для жінок у день 8 березня ціна квитка – 80 грн.!

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю