Дмитрий Павленко , 1 марта 2008 в 08:29

Українські дизайнери одягу в березні презентують нові колекції

У столиці кипить підготовка до вже традиційного, 22-го, Українського тижня моди, в рамках якого відбудуться покази 46 дизайнерів.

З 11 до 19 березня Київ знову перетвориться на столицю моди — тут триватиме Український тиждень моди, присвячений осінньо-зимовим колекціям сезону 2008-2009 від провідних вітчизняних дизайнерів.

Цікавим нюансом стане повернення дизайнерки одягу Ольги Громової, котра стояла біля витоків української моди в середині 1990-х. Показ її колекції буде дещо поза графіком, точніше, передуватиме йому. Ця, безумовно, впливова у світі української моди жінка п’ять років вивчала архітектурне проектування, а також промисловий дизайн, працювала над приватними проектами. Тепер усі ці напрацювання Ольги Громової об’єдналися в Gromova Design, що і презентують за день до офіційного початку Українського тижня моди у “Проекті 273”. Тема колекції — ар деко та його філософія, виражена не лише в одязі, а й у декораціях, на монтування яких асистентам знадобиться аж 11 годин, чимало часу як для вітчизняних оформлювачів.

А ось відкриватиме Український тиждень моди цього разу не Лілія Пустовіт, котра з 24 лютого до 2 березня братиме участь у Вашингтонському тижні моди разом з колегами Оксаною Караванською, Олексієм Залевським та дуетом Тетяни Земскової і Олени Ворожбит. Натомість цю почесну роль виконає Вікторія Гресь, чиї покази завжди були другими. Пані Гресь каже, що унікальності в цих сезонах не відчуває, адже це звичайний робочий процес, а також професійна подія, важлива як для модельєрів, так і для покупців та преси. Ідея колекції Gres by Gres, котру дизайнер підготувала для цього тижня моди,— це образ декабристки, готової на все заради чоловіка, котрого вона кохає, тобто рішучої та сміливої жінки. А одяг джинсової марки Gres Denim присвячений болідним перегонам у всій своїй естетиці.

Подробиці від газети "Хрещатик".

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Выставка, Анонси, афіша, запрошення, Виктория Гресь, Алексей Залевский, Ольга Громова, Лилия Пустовит, Оксана Караванская, Татьяна Земскова, Елена Ворожбит, Елена Даць (Dats), Анна Сосновская, Сергей (Серж) Смолин / Serge Smolin, Александр Гапчук

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю