Павел Табаков (Павло Табаков)

Дмитрий Павленко , 25 февраля 2008 в 10:07

Переможець п’ятого сезону телепроекту «Шанс» Павло Табаков випустив дебютний альбом «Тільки ти моя»

Переможець п’ятого сезону популярного телепроекту “Шанс”, співак Павло Табаков випустив дебютний альбом - “Тільки ти моя”. До нього увійшли 11 пісень. Деякі з них – “Тільки ти моя”, “Параноя ”, “Загублені слова”, “Запитай” – уже встигли стати хітами. Композиції виконані чотирма мовами: українською, англійською (пісня із репертуару Деміса Руссіса “From souvenirs to souvenirs”), італійською (дует із Наталею Валевською “Vivo per lei”) та французькою (“Le temps de cathedrales” із мюзиклу “Notre Dame de Paris” і франкомовна версія хіта “Тільки ти моя” – “Tu es mienne”). Стиль збірки – поп-джаз. Настрій – 100 відсотків романтики.

Як бонус до альбому “Тільки ти моя” увійшов однойменний кліп. Відео зняв модний український режисер Макс Паперник. В основу сюжету ролика ліг міф про Пігмаліона та Галатею. У Пігмаліона, звісно ж, перевтілився сам Павло.

Україні Павла Табакова відкрив телепроект “Шанс”. Львівський співак випадково потрапив у “Караоке на майдані”, дійшов до фіналу п’ятого сезону “Шансу” (кінець 2005 року) і переміг, набравши рекордну кількість глядацьких голосів (понад 132 тисячі). Табаков один із трьох львів’ян-переможців цієї програми (двоє інших – Віталій Козловський і Олеся Киричук). Та хоча з того часу минуло понад два роки співак і досі не підписав контракту з телепродюсером, “хрещеним батьком” “Караоке” та “Шансу” Ігорем Кондратюком... Утім, це не заважає Табакову підкоряти пісенний Олімп. Наприкінці 2006 року він потрапив до півфіналу французького телепроекту “Заходьте, артисти” (аналог “Шансу” чи “Фабрики зірок”). На початку 2007 року брав участь у телешоу “Володар гори” (прототип “Ігор патріотів”), зйомки якого відбувалися у французьких Альпах. Співака запрошують у різноманітні телевізійні проекти. Він активно концертує.

Після перемоги у “Шансі”, окрім вищезгаданих альбому “Тільки ти моя” та однойменного кліпу, в активі Павла Табакова з’явились дві сольні концертні програми. Обидві відбулися у рідному місті співака – Львові. “Родзинкою” першого сольника Табакова “Тільки ти моя” (жовтень 2007 р.) став симфонічний оркестр Національного драматичного театру ім. М.Заньковецької. Сто відсотків “живого” звуку і якісний пісенний репертуар вирізняли й наступний концерт співака, під назвою “Коляда-колядка” який відбувся на Різдвяні свята (2008 р.).

Уже не перший рік Табаков є учасником львівського чоловічого акапельного октету “Орфей”. У його складі він об’їздив із гастролями пів Європи (Франція, Голландія, Німеччина, Швейцарія, Велика Британія, Італія, Польща...) Виступи відбувалися у кращих залах Європи. На рахунку колективу три альбоми і DVD. До знайомства з “Орфеєм” Павло Табаков був учасником акапельного гурту "Менестрелі", брав участь у різноманітних джазових фестивалях, зокрема у американському джазовому проекті “Colored shadows”.

“Роман” Табакова із музикою розпочався рано і зробив свою справу: Павло закінчив Львівське музично-педагогічне училище і Львівську музичну академію ім. М.Лисенка (клас акордеона). Грає також на фортепіано та гітарі. Володіє польською, англійською та французькою мовами. Зараз викладає основи музичних знань і вокалу у Львівській фінансовій академії. Пише музику, робить аранжування. Колекціонує CD і DVD диски з музикою різних стилів і напрямків.Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Фильмы, клипы, кинокартины, Виталий Козловский, Макс (Максим) Паперник, Наталья Валевская (Наталія Валевська), Игорь Кондратюк, Проект «Шанс», Биография, Павел Табаков (Павло Табаков)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю