«Тінь Сонця»

Дмитрий Павленко , 23 ноября 2007 в 10:12

Концерт гурту «Тінь Сонця»

20 листопада в Культурному Центрі Києво-Могилянської Академії відбувся концерт гурту «Тінь Сонця».

Спочатку здавалося, що зал не вмістить всіх бажаючих потрапити на виступ улюбленого гурту. Проте більшість глядачів були молоді люди, котрі з перших же акордів «ломанулись» до сцени і танцювали протягом всього концерту. Отже, знайти місце де встати потанцювати – було проблематично. Весь вільний простір був заповнений вщент.

Лідер гурту Сергій Василюк навіть сказав, що наступний концерт схоже доведеться робити на стадіоні – щоб було місце і для бажаючих танцювати.

На концерті прозвучали нові пісні: «Дорога В Ліс», «Громом І Вогнем», відбулась презентація колискової «Схована У Мріях», нової інтерпритації пісні Антона Шушкевича «Там, Де Ятрань Круто В’ється» та багато чого іншого.

Крім того, до участі в концерті були також запрошені інші музиканти. Грали тріо бандуристів: Ярослав Джусь, Данило Носко та Всеволод Сазонов; тріо струнних: Ольга Мільграндт (віолончель), Микола Іванов (альт), Анна Асєєва (скрипка). Участь у вечорі прийняв Олександру Власюку (Лірник Сашко). Він щойно закінчив писати сценарій для нового українського мультфільму. І присутні стали першими слухачами уривків зі сценарію. Кожні кілька секунд зал просто вибухав сміхом та оплесками.

Далі «Тінь сонця» продемонстрував різні грані своєї творчості. Тут були і важкі «heavy-folk» композиції, були лірично-містичні пісні, було кілька акустичних композицій.

Важко передати словами ту емоційну атмосферу, що панувала в залі. Захоплення, вибух, любов, пошана, гордість за свою націю, честь, повага, вдячність – все це одночасно. Кожну пісню зал зустрічав емоційним «Га!» і співав разом з гуртом. Чекаємно на нові зустрічі з гуртом.

Етніка, этника, фолк, Концерты, шоу, представления, «Тінь Сонця»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю