Руслан Павленко , 30 октября 2007 в 13:21

Олег Скрипка випустить платівку до дня Української Армії

До уваги патріотів! Музичне видавництво «Країна Мрій» з Олегом Скрипкою на чолі анонсувало випуск платівки-збірки «Українська Героїчна Пісня».

Як повідомили представники співака збірник «Українська Героїчна Пісня» охоплює історичні пісні наших військовиків, які позатим встигли стати вже народними: козацькі, січових стрільців, партизанські, повстанські. Кілька доробків на кружальці будуть авторськими, складеними у наші дні, однак Скрипка завірив, що вони зовсім не порушують тематичної цілісності збірки, а лише підтверджують, що попри всі негаразди нам вдалося-таки зберегти родовідний зв’язок поколінь.

Задум належить відомому львівському правознавцю та шанувальнику Української історії Сидору Кізіну. Олег Скрипка, взяв на себе творчу частину цього втілення.

«Давно вже мріялося про такий диск, – заявив Скрипка, – У нашому пісенному спадку повно пісень, які возвеличують взірці рідного високого бойового духу, самовідданості, лицарства. І дуже вже кортіло ті пісні подати сучасно. Хотілося подивитися, як вони [співанки] забринять за допомогою теперішніх підходів до виконання та технічних можливостей. Вийшло навіть дуже гарно».

Власне, «Українська Героїчна Пісня» і є спробою такої модернової подачі. Всього платівка матиме півтора десятка награнь зокрема від гуртів ВВ, Тартак, Мандри, ДримбаДаДзиґа, Тараса Чубая та инших. Випустити збірку намічено на 6 грудня ц.р. – до Дня Збройних Сил України.

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Олег Скрипка

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю