Дмитрий Павленко , 11 февраля 2008 в 21:57

Олександр Фокін поєднав джазовий концерт «Радіобенду» і демонстрацію модельного одягу

В останні дні січня на сцені Міжнародного палацу культури і мистецтв "Радіобенд" Олександра Фокіна освоював новий естрадний формат — спільну демонстрацію модельного одягу і джазовий концерт. Це змогли витримати не всі...

Бувають заходи, що зацікавлюють самим тільки фактом свого існування — як там вийде, мовляв, ще подивимося, але задум оригінальний і новий. Саме так було з черговою акцією від керівника київського “Радіобенду” Олександра Фокіна — так званий fashion-concert за участі німецької дизайнерки Доріс Гартвіг. Останнім часом пан Фокін залюбки експериментує з форматом, то співпрацюючи з німецьким електронним проектом Shiller, то записуючи рок-хіти з оперними зірками. Тепер настав час принципово нової конфігурації, котра могла б допомогти в щасливому екстазі злитися музиці та моді.

До слова, у гардеробі Олександра Фокіна, як запевнив сам організатор концерту, чимало моделей пані Гартвіг. Вони йому так подобаються, що свою скромну чоловічу радість пан Фокін вирішив розділити зі співвітчизниками, і, аби всі усе добре роздивилися, влаштував показ просто під час концерту. Доріс Гартвіг відгукнулася з ентузіазмом і спеціально для показу під музичний репертуар бенду підібрала до півсотні моделей з останньої колекції. Додатковою цікавинкою вечора мала стати темношкіра американська співачка із зовнішністю моделі Кім Сандерс, котра, щоправда, власний гардероб зазвичай добирає у крамницях секонд-хенду, вишукуючи одяг у стилі 1960-х.

Подробиці від газети "Хрещатик".Фото звезд и знаменитостей, Александр Фокин, Евгений Паперный, Виталий Кононов, Михаїл Воронін (Михаил Воронин)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю