«Мандри»

Дмитрий Павленко , 19 ноября 2007 в 16:51

Мандри у Країні мрій

Група "Мандри" презентує до нашої уваги альбом "Мандри у Країні Мрій" до складу якого увійшли давно нам відомі хіти, серед яких знакові "Хай тобі не буде сумно", "Легенда про Іванка та Одарку", "Ой чий то кінь стоїть". В той же час гурт продовжує й запис нового альбому, до якого записано вже 7 треків.

«Основний матеріал альбому «Мандри у Країні Мрій» – це живий виступ на фестивалі «Країна Мрій» у 2005 році. Чесно кажучи, ми не збиралися видавати цей альбом. Якось звукорежисер цього фестивалю Макс Капуста подзвонив нашому директору і сказав, що у нас тут є живий ваш виступ, чи не хочете ви його послухати, або переписати собі. Ми подумали – цікаво, звичайно, приїхали до Макса, послухали і зрозуміли, що це дуже класний матеріал і гідний того, щоб видати альбом. Взяли матеріал і почали працювати. У студії Андрія Обода «SVОБОДА-РЕКОРДС» почистили трохи матеріал, підтягнули, що потрібно. Коли ми послухали увесь матеріал вирішили, що треба зробити якесь інтро до цього альбому. Я написав великий вірш, філософського смислу, з якого і починається альбом.

Цікава фішка в тому, що під час концерту я поставив на сцені свою відео камеру, і її мікрофон записав усю реакцію публіки на виступ. Ми змонтували цей звук в один аудіо трек з піснями. Тобто музика, яка записана була на пульт та реакція слухачів на виступ з моєї камери.

Тим більш буде цікаво, після прослуховування мною акустичного диску особисто Сергія Фоменка, до якого колись увійшли "Легенда про Івана та Одарку", "Русалки", "Ти і Я", "Старий шинок", послухати нову інтерпретацію деяких пісень у виконанні вже гурту "Мандри". Альбом цікавий вже тим, що гурт не видавав альбомів з живим виконанням пісень, а він в першу чергу асоціюється з грою та співом на живо.

Це було знахідкою, що у нас з’явився цей матеріал і ми вирішили його видати. Приємно те, що альбом слухається на одному диханні. Тематично це була програма спеціально створена для фестивалю «Країна мрій», а це – як всі знають – етно-фестиваль. Тому, в основному, це етно програма, яка складається із пісень нашої групи та народних пісень. Це і ліричні пісні, і балади, і пісні в стилі етно-диско, етно-панк. Цим диском ми також певною мірою підкреслюємо певний період життя і творчості, такий собі документ часу – «Мандри» зразка 2005-2007 років. Це програма, яка складає кістяк наших виступів, без старих і найновіших пісень, тому слухач може послухати якими були «Мандри» на початку нового тисячоліття.

Уся атмосфера виступу, яка була драйвовою — збережена. Особисто я отримую велике задоволення слухаючи цей альбом, що для мене є нонсенс, адже я не завжди був задоволений студійною роботою.

Надалі група збирається розвивати трішечки новий стиль, розробляти й інші музичні теми. Отже, ми отримаємо прекрасну можливість послухати старі хіти, які зробили групу популярною та очікувати на нові, які відкриють нам нові грані творчості улюбленого гурту.

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, «Мандри»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю