Дмитрий Павленко , 7 февраля 2008 в 17:40

До відкриття «Порталу світського життя Svitske.tv» відбулася презентація фотовиставки «Світське життя: No comments»

До відкриття “Порталу світського життя Svitske.tv” керівництво проекту організувало вечірку та презентацію фотовиставки “Світське життя: No comments”. Гостей на презентацію запросили у столичну галерею Kyiv.FineArt, де в двох залах розвішані роботи світських фотографів No comments. Перед входом у галерею розташувалися канапка та столи із пригощенням — шашликами з креветок та кальмарів, тарілками із канапками та глінтвейном. Частина гостей так і простояла весь вечір перед галереєю, не заглядаючи у залу.

А у залі тим часом збиралося все більше гостей — подивитися на самих себе в об’єктивах світських фотографів прийшли зірки гламурного життя України. Причому, гардероб у галереї був непередбачений, тому майже всі гості залишились у верхньому одязі. Запрошені роздивлялися себе на фотографіях і коментували пресі та одне одному своє ставлення до “пікантних фото”. Майже всі зійшлися в одному — ринок папарацці у нас не розвинений, але все до того йде.

Подробиці від газети "Хрещатик".

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Ирина Билык (Iryna Bilyk / Іра Білик), Валид Арфуш, Катя Осадчая (Екатерина), Выставка, Вячеслав Дюденко, Виктор Завадский, Александр Васильев, Максим Бахматов, Микола (Николай) Катеринчук, Александра Кужель, Юрий Хусточка (Юрій Хусточка)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю