Руслан Сеничкин (Сенічкін)

телеведучий

Смотрите также: канал «1+1» (Плюсы)

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 1 марта 2013 в 20:04

4 березня «Сніданок з 1+1» стартує з новим ведучим!

З 25 лютого «Сніданок з 1+1» знову повернувся в ефір! Відтепер у новій студії Руслан Сенічкін, а з 4 березня і новий ведучий Анатолій Анатоліч будуть протягом трьох годин розважати глядачів максимумом корисної та цікавої інформації.

«Сніданок» - це єдине шоу, на яке я погодився б змінити свою ранкову роботу на радіо. І так вийшло: мені запропонували разом з Русланом Сенічкіним бути ведучим «Сніданку»! Для мене справді велика честь бути частиною команди «Сніданку», ми вже знайшли спільну мову з творчою командою, і я вже з нетерпінням чекаю прямих ефірів,» - зізнається Анатолій Анатоліч.

Дотепер Анатолій Анатоліч був культовим ведучим ранкового шоу на Хіт FM, а в 2011 році – ведучим прямих ефірів талант-шоу «Голос країни».

«Голос країни» дав мені серйозну школу прямих ефірів на телебаченні. Тому перед прямими ефірами «Сніданку» я не хвилююся, тим паче, я працюватиму для тих самих людей. Аудиторія мого ранкового шоу на Хіті та сама: люди, які дивилися «Сніданок», потім сідали в автомобілі і вже в дорозі, у транспорті, слухали моє шоу на радіо. Тож якщо тепер почастішають випадки запізнень на роботу, бо глядачі не змогли відірватися від телевізора, я таке лише вважатиму за честь,» - жартує новоспечений телеведучий Анатолій Анатоліч.

Команда «Сніданку» обіцяє: найтриваліше ранкове розважальне шоу в новому форматі буде більш яскравим, динамічним та інтерактивним. У цьому «сніданківцям» допоможуть надсучасні технології, а саме відеостіна завбільшки 27 кв.м, яка дозволяє творити дива. Такі технології використовують переважно в пунктах керування атомних станцій; на медіаринку такий екран – третій у світі.

Вже в першому ефірі оновлений «Сніданок з 1+1» здивував глядачів новим дизайном, інтер’єром та новою піснею, під яку буде прокидатися вся країна. Її спеціально для програми написав гурт ТІК. Композиція вийшла весела та позитивна – саме така, що надасть ранкового заряду бадьорості.

«Ми давно приятелюємо зі «Сніданком з 1+1», тож вирішили зробити їм до нової студії отакий веселий подарунок, - каже Віктор Бронюк, який разом зі своїм колективом прийшов привітати «сніданківців» з першим ефіром у новому «домі». - Пісенька народилася швидко і тепер щоранку лунатиме на початку програми. Сподіваюсь, українцям буде також приємно прокидатися під неї та починати з нею свій день». Мені ця пісня дуже сподобалась, як і вся весела і дружна команда "Сніданку з 1+1". Це дуже симпачтина творча молодь, для яких робота - стиль життя.

Відтепер в ефірі «Сніданку» будуть завжди музичні живі заставки. «Сніданківці» будуть музично експериментувати, імпровізувати та жартувати в прямому ефірі.

В ефірі «Сніданку» з 25 лютого на прохання глядачів чекає також новий комедійний іспанський мультсеріал «Бернард». Щодня о 7:25 на глядачів чекає трихвилинна історія про пригоди білого ведмедя на ім’я Бернард, який полюбляє подорожі та пригоди, але постійно потрапляє в халепи. А в прямому ефірі будуть розіграші призів, присвячених мультсеріалу.

10 цікавих фактів про «Сніданок з 1+1»

1. Найранковіша програма – «Сніданок з 1+1» найперший стартує у прямому ефірі, о 6.45, будить країну!

2. «Сніданок» - найтриваліше щоденне шоу в Україні в прямому ефірі – аж три години максимально корисної та розважальної інформації.

3. «Сніданок» - найстарша ранкова програма на українському телебаченні. З нами українці прокидаються з 1996 року.

4. Ведучим «Сніданку з 1+1» був навіть... кіт. Він розповідав про погоду віршами.

5. «Сніданок з 1+1» - єдина ранкова програма в Україні, про яку знають Мадонна та Вілл Сміт. Не гарантуємо, що вони дивляться кожен ефір, але про існування програми, а особливо про Віталіка Седюка, пам'ятатимуть ще довго.

6. Знає про «Сніданок» і німецька принцеса. Вона відзначила нашу рубрику "Сніданок шукає друга" і назвала творців Сніданку найкращими медіа-помічниками безпритульних тварин.

7. Команда «Сніданку» першою почала використовувати skype-зв’язок для спілкування з українськими та зарубіжними зірками.

8. У програми унікальний ведучий - він єдиний з-поміж своїх колег брав участь у співочому талант-шоу і навіть пройшов кілька кастингів.

9. Тільки «Сніданок з 1+1» зміг організувати такі вибори, за якими з радістю спостерігала вся країна, – вибори кота та кролика.

10. «Сніданок з 1+1» має найбільшу серед ранкових програм кількість читачів у Фейсбуку - зараз їх близько 30-ти тисяч.

Ведучі Марічка Падалко, Руслан Сенічкін і красуня Юлія Жмакіна - керівник проекту

Ведучі Марічка Падалко, Руслан Сенічкін і красуня Юлія Жмакіна - керівник проекту
Фото звезд и знаменитостей, Віктор Бронюк, Смотреть, скачать клип, видео, Анатолий Анатолич, Руслан Сеничкин (Сенічкін), канал «1+1» (Плюсы), Марічка Падалко, Юлія Жмакіна (Юлия Жмакина)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю