Даша Шаповалова (Дарья)

Руслан Павленко , 5 ноября 2007 в 04:38

Новая ведущая ТРК «Киев» Дарья Шаповалова верит в антигламур

На ТРК «Київ» новая програма - «Неделя моды с Дашей Шаповаловой». Стартовала две недели назад. Начало вечеринки по поводу презентации программы в прошлую пятницу затянулось на час. Так что к прямой речи Джанирова-Казбека сумели дожить вменяемыми не все, вина было изрядно.

Тем не менее, все обсуждали скорее не программу, а отношения Казбека и Даши. "Таблоид" эти слухи вчера воплотил в заметке. А так как я знаю Казбека, и не хотел бы распускать слухи, то просто процитирую "Таблоид":

"Пасія радника Черновецького тепер на TV. Тепер радник космічного мера Києва Казбек Бектурсунов здійснить свою мрію - порве всіх, ще й по-модному. На одному з муніципальних каналів, якому радник Черновецького - не чужий, стартувала нова світська програма.

А ведучою нової фешн-програми стала Даша Шаповалова, відома як дівчина Бектурсунова. Причому, наскільки відомо, кастинг ведучих проводити навіть не довелося, при тому, що канал не є приватною власністю Казбека." - http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4729b06640f16


А вообще мне девушка Даша понравилась. Главное, чтоюбы она не заблудилась, а то в интервью Вечернему Киеву - http://www.vechirnij.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=859&Itemid=47 - наблюдается некоторый разброд мыслей

- А як взагалі ставишся до гламуру?
- Як до нового соціального штампа - спокійно. Не слід вважати це цілком негативним явищем. А зараз ще існує зворотна тенденція - до появи антигламуру, у якого є чимало прихильників. Наприклад, мій наречений - непримиримий борець із гламуром. Хоча якось Лілія Пустовіт упіймала його на цьому, сказавши, що те, що сповідує він, - вищий гламур.

А сама она оказыается вообще скромная девушка... И я так понимаю совсем не интересуется гламуром, а просто делает свою работу

- Чи легко тобі було «влитися» до гламурного середовища? Комфортно почуваєшся у ньому, чи це абсолютно новий етап у житті, до якого треба звикнути?
- Гламур - це викривлена назва тих, хто є «гламурним» у сенсі лише безграмотної тусовки і походів по клубах. З ними у мене мало спільного. Тут я питаю сама у себе, чи є гламурними мої друзі - директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, дизайнер Лілія Пустовіт, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, фотограф Леся Мальська? Я надаю перевагу грамотним особистостям. Але, я вважаю, що у спілкуванні треба бути універсальною.

Могу только предположить что здесь подбирают Сваровски...

Могу только предположить что здесь подбирают Сваровски...
Фото звезд и знаменитостей, Телевиденье, Казбек Бектурсунов, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Даша Шаповалова (Дарья), Мода, стиль, дизайн

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю