Дмитрий Павленко , 17 января 2008 в 10:39

Автограф-сесія на честь видання диску «З Новим ROKoм!»

19 січня о 14:00 радіостанція «Джем ФМ» і рекординг-лейбл «Moon Records» влаштовують у приміщенні гіпермаркету Сity.com на Петрівці (пр-т Московський 23а, 2 поверх, відділ медіа) автограф–сесію учасників рейтинг-збірки непопсової музики «З Новим ROKoм!».

В автограф-сесії братимуть участь: Едуард Діля Приступа (НеДіля), Олег Собчук (С.К.А.Й.), Дмитро Муравицький (Мурік - МRК), Олег Лапоногов (Табула Раса), Борис Таршис (Таршис), Фома (Мандри), Віталій Кириченко (Нумер 482) та Ірена Карпа (Qarpa).

Рейтинг-збірка кращої непопсової музики 2007 року «З Новим ROKoм!» стала першою в Україні збіркою, що об’єднала в одному проекті провідних рок-музикантів і початківців жанру.

Тим самим за допомоги відомих артистів розповсюджується музика початківців – не менш талановитих, але до сьогодні не відомих широкому загалові. Започаткований радіостанцією «ДжемФМ» проект матиме продовження і в 2008 році.

Щосезону станція планує видавати збірки найпопулярніших пісень вітчизняних артистів, що можна в певній мірі назвати «хіт-парадом сезону на компакт диску».

Під час автограф-сесії за участі зірок також відбудеться нагородження КРАЩИХ СЛУХАЧІВ ДЖЕМ ФМ 2007 РОКУ із числа активістів інтернет-комьюніті радіостанції www.jamfm.com.ua.

Едвард «Діля» Приступа:

«Гурт «НеДіля» завжди намагається створювати якісну і красиву музику для своїх слухачів, і тому нам дуже приємно, що нас відзначили у рейтинг-збірці непопсової музики «З Новим ROKoм!». Ми дійсно впевнені, що туди увійшла та музика, яку варто послухати».

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Група «С.К.А.Й.» («СКАЙ»), «Мандри», Олег Лапоногов, Группа «Табула Раса», «НеДіля», Анонси, афіша, запрошення, Ирена (Ирэна) Карпа, Олег Собчук, Борис Таршис, Виталий Кириченко (гр. «Нумер 482»), Дмитрий Муравицкий (Мурик)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю