Дмитрий Павленко , 12 января 2008 в 10:45

Відбувся концерт «Наше Різдво»

Учора відбувся заключний концерт із серії "Наше Різдво". Організатори спробували показати глядачам справжнє дійство з архангелами, чортами, димом і феєрверками.

Головним архангелом і по сумісництву ведучим дійства був фронтмен гурту "Тартак" Сашко Положинський. Дуже сподобалося як він по-ангельськи пританцьовуючи пересувався по сцені без допомоги крил, які чепіли у нього за спиною. Головна його місія була сперечатися з чортякою в паузах між виступами. Протягом дійства Сашко докладно розповів нечистій силі де її місце. Крім того з гуртом виконали колядку.

Відкрив вечір гурт "Дивні", скромненько так заспівавши різдвяних пісень. Публіка на час їх виступу ще не достатньо примостилася на своїх місцях і тому виступ гурту вийшов трошки непоміченим.

Більш яскравим був виступ Олега Скрипки, який "по-скромному" не забув оголосити, що він є Олег Скрипка протягом виступу три рази. Що він там співав люди не дуже могли второпати. Здається, це були колядки, але більше нагадували вони "воплі". Під кінець заспівав Олег і знамениту "Країну мрій". Ця композиція була більш відомою слухачам, тому вони вже змогли розібрати про що йдеться в пісні - вона викликала пожвавлення в залі. До речі, гармошка цього вечора відпочивала, а заграв Скрипка на гітарах разом з "Ле Гранд Оркестром".

Заявлений закордонний гість Ал Ді Міола заграв дві композиції з бандуристом Романом Гриньківом та його колективом. Віртуоз показав клас - затьмарив своїх напарників і виступ нагадував концерт однієї скрипки при грі цілого оркестру.

Олександр Пономарьов також взяв участь у концерті, але склалося враження, що він кудись біг і поміж цим вскочив на концерт, показав клас і феєрверки, які яскраво підкреслили його голос і помчав далі. Дуже так оперативно виступив.

"Піккардійська терція" запамяталася більше ніж Пономарьов. Крім того що заспівала колядку, ще й виступила як бек-вокал до виступу Тараса Чубая, який справив на мене найбільше враження.

До речі, в концерті прийняв участь гурт "Мертвий півень", який не був заявлений в програмі.

Крім самої сцени, перед нею було влаштовано ковзанку, на якій і відбувалися всі сценічні дійства - під музику кружляли фігуристи, билися архангели з чортами, літали ангели з сурмами.

Велика подяка від мене особисто організаторам шоу за організацію продажу квитків у 18 ряд 8 сектору. Його не було фізично. Вийшла в них якась плутаниця з нумерацією. Замість того щоб доторкнутися до духовного й возвишеного мене негарно опустили на грішну землю. Видно саме з цього ряду зробили президентську ложу, в якій знаходився наш гарант з дружиною. Тож поки народ викручував шию й заглядував на Віктора Андрійовича я тихенько перестукувався з ним через перегородку азбукою морзе. Правда він чомусь нічого не зрозумів.

Олег Скрипка, Олександр Пономарьов (Александр Пономарев), Политики, «Піккардійська терція», «Тартак», Сашко Положинський, Роман Гриньків, Гурт «Дивні», Група «Мертвий півень»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю