Олександр Пономарьов (Александр Пономарев)

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 2 ноября 2007 в 11:56

Олександр Пономарьов допомагає дітям вулиці

1 листопада в рамках акції „Зірки Дітям” 12 дітей вулиці з міста Хмельницького приїхали до Києва на студію звукозапису Олександра Пономарьова. Олександр розказав дітям про професії музиканта та співака та про себе. Діти побачили на практиці як записується та аранжується пісня, і, звісно, самі випробували себе у ролі співаків. Молодець, Сашко, так тримати!

Приймаючи запрошення стати учасником акції, Олександр Пономарьов вирішив познайомитись саме з дітьми з Хмельницького, адже і сам родом з цього міста. В Хмельницькому працює соціальний центр для дітей вулиці та „Допомога на колесах”. Обираючи дітей, які взяли участь в акції, ми перш за все керувались бажанням самих дітей.

Проект „Допомогти Дітям Вулиці” проводить акцію „Зірки Дітям” щомісячно. В рамках цієї акції відомі люди України - спортсмени, співаки, політики, бізнесмени, митці тощо розказують про себе та проводять майстер-класи для невеликих груп дітей, які знаходяться в тяжких життєвих обставинах. Ерік Айгнер, відомий київський ресторатор та Анна Безулик, популярна телеведуча були героями акції „Зірки Дітям” навесні цього року.

Мета акції «Зірки дітям» - продемонструвати на власному позитивному прикладі, яким чином можливо змінити життя конкретної дитини.

Вважаючи за пріоритет надати дитині, що опинилась у скрутному становищі, якомога більше опцій для вибору майбутнього життєвого шляху, ми організовуємо зустрічі з зірками.

Фото звезд и знаменитостей, Олександр Пономарьов (Александр Пономарев)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю