Путешествия с Талой Гончаровой

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 1 июля 2012 в 22:53

30 червня-1 липня завітайте на «Свято українських страв» в музеї архітектури та побуту в Пирогово

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста на «Свято українських страв», яке відбудеться 30 червня – 1липня 2012р. з 12.00 години до 17.00 години на «Співочому полі».

У програмі:

- На «Співочому полі» широко будуть представлені традиційні страви: біля 10 видів борщу, 15 видів вареників, з різноманітною начинкою, млинці, гречаники - «кобещаники», деруни з грибами, сиром, м’ясом, різні види печені, картопля фарширована м’ясом тощо.

- Корчма «Ярівці», ресторан «Тарас Бульба» і інші ресторани запропонують широкий асортимент української традиційної кухні. Ви зможете познайомитися з технологією приготування забутих страв, напоїв, наливок та записати втрачені рецепти.

- На святі виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи України. Ви зможете взяти участь у різноманітних конкурсах: «Хто перший з’їсть борщ», «Хто швидше зліпить вареник», «Хто перший з’їсть вареники», «Відібрати потрібний набір овочів для борщу і їх нарізати». «Які страви готуються на Різдво?», «Які продукти кладуться на освячення у Великодній кошик?» «Назвати обов’язкові поминальні страви».

- У ці літні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї, на фоні мальовничих краєвидів, взяти участь у народних гуляннях та конкурсах.

- На першій експозиції «Наддніпрянщина» можна познайомитися з виставкою живопису у школі та виставкою кераміки в приміщенні Сільської управи.

Ласкаво просимо завітати на «Свято українських страв», що триватиме з 12:00 до 17:00 год.

Етніка, этника, фолк, Путешествия, туризм, Анонси, афіша, запрошення, Путешествия с Талой Гончаровой, Національний музей народної архітектури та побуту Пирогово

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю