Сергій Кузьминський (DJ Pubert, Кузя, Кузьмінський)

лідер гурту «Брати Гадюкіни»

Детальнее (Біографія) →

Руслан Павленко , 23 мая 2011 в 11:57

3 червня буде презентовано останній альбом вокаліста «Братів Гадюкіних» Сергія Кузьмінського

3 червня в день триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» буде представлено альбом «Мовленнєк» - проекту «Ті, Хто Відают», який було створено в 2008 році фронтменом «Братвів Гадюкіних» Сергієм Кузьмінським та продюсером групи «Перкалаба» - «Мохом» Олегом Гнатівим.

Матеріал альбому «Мовленнєк» збирався та записувався упродовж кількох місяців, починаючи з осені 2008-го року. Автором ідеї, композитором та саунд-продюсером проекту виступив Сергій Кузьмінський, а голосом «Тих, Хто Відают» та водночас автором і редактором текстів став «Мох» Олег Гнатів з гурту «Перкалаба».

«Восени 2008 року Кузя сказав мені-давай начитай-наспівай мені шось гуцульського. У нас вже давно були плани-розмови зробити шось разом. Я понаходив давніх гуцульських сакральних текстів і співанок, а далі записував читку і відсилав Кузі. Як правило, дублів майже не було. Ті тексти є чистою гуцульською магією, примівки від нечистої сили. Але коли ти їх проговорюєш, то неможливо було не збурити ПЕВНЕ. А відчитати не ввійшовши в транс нема сенсу. Кузя одразу таку планку поставив. «Ті Хто Відают» це його прозріння - це ще тоді стало ясно. Для мене ця робота є певним обов'язком, за можливість бути причетним. Те, що Кузя зробив в «Тих Хто Відают» є дуже неоднозначним. Це дуже небезпечні речі, але одною з чи не найголовніших його рис, була мужність» - розповідає про альбом «Мовленнєк» його співавтор «Мох» Олег Гнатів.

В запису альбому також брав участь гітарист Євген Таран, який зараз мешкає в Мюнхені. В альбомі проекту «Ті, Хто Відают» використані цитати з оповідок зібраних Володимиром Шухевичом на Гуцульщині, а оригінальний дизайн компакт-диску розробила талановита молода художниця Гриця Ерде. Альбом «Мовленнєк» буде видано обмеженим накладом.

Нагадаємо, що 3 червня в київському Палаці Спорту під час концерту пам’яті Сергія Кузьмінського буде презентовано збірку «Я Вернувся Домів», яка складатиметься з 15 переспівів найкращих хітів «Братів Гадюкіних», виконаних найпопулярнішими українськими рок-групами, серед яких «Океан Ельзи», «ТНМКонґо», «ВВ», «Бумбокс», «Пікардійська Терція», «Мандри», «ТІК» та інших. Диск «Я Вернувся Домів» безкоштовно до свого квитка отримає кожний глядач триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних».

Учасники концерту про "Кузю":

«Кузя – це білий танець»

гурт «Кому Вниз»:

Саме "Гадюкіни" відкрили українцям власний рок-н-рол. На початку дев’яностих їхні твори розуміли та любили і меломани, і люди, які не особливо цікавилися музикою. Але все ж гуру культу був харизматичний Сергій Кузьмінський. Він у ті часи чи не найкраще розумівся на музичних тенденціях у світі та, що головне – не боявся експериментів ні з текстами, ні з музикою.

"Піккардійська терція" дякує за все Кузі та геніальному гуртові власними інтерпретаціями "Емігрант Сонгу" ("Бай-бай, мила, прощай") та "Жовтих стрічок".

гурт "Піккардійська терція".

«Кузя – яскравий, іронічний і геніальний. Людина-епоха і людина-легенда, до того ж він, як завжди, актуальний, бо справжній»

«Фома» Сергій Фоменко, гурт «Мандри»

«Почувши «Братів Гадюкіних», я вперше подумав, що можна робити серйозний рок українською. Для нас це був український The Rolling Stones»

Святослав Вакарчук, гурт «Океан Ельзи»

«Кузя - справжній артист-storyteller (оповідач історій), музичний ерудит, іронічний філософ, "людинознавець", експериментатор над власним тілом і свідомістю... бла-бла-бла… Давайте просто пограємо його пісні. Буде кльово, бо ми це любимо»

Тарас Чубай

Недарма «Брати Гадюкіни» й досі вважаються найбільш вдалою інкарнацією «Rolling Stones» в українському музичному просторі. Не лише стилістично, але і з точки зору певної місії – адже саме їм за допомогою музики та унікальної енергетики Сергія Кузьмінського вдалося змінити уявлення про сутність речей всього пострадянського покоління. Певен, що перебудова в Україні почалася саме з пісні «Всьо чотко!»

Олег Скрипка, гурт «Воплі Відоплясова»

«Сергій Кузьмінський - голос революції в українській музиці, наш Елвіс. Була собі естрада, жила на УТ1, потім з'явилися "Брати Гадюкіни" і все змінилося. І змінюється досі» .

«Фоззі» Олександр Сидоренко, гурт «Танок На Майдані Конґо»

«Світ ловив його, але так і не впіймав».

Мирослав Кувалдін, гурт «The Вйо»

«Ніхто не вплинув на становлення української рок-музики настільки сильно, як Сергій Кузьмінський та "Брати Гадюкіни", їх дотепні та сповнені сатири пісні були і залишаються ковтком свіжого повітря в коньюктурному світі сучасної естради».

Андрій Хливнюк, гурт "Бумбокс"

«Кузя для меня конечно и есть та настоящая истинная Украина, в которой мы жили в конце 20-го века и с которой мы плавно въехали в сегодняшний день.

В Сергее есть все, как и в нашей стране от света божественного до безумного угара.

От боли, разрывающей душу до смеха над собой! Спасибо Сергей, за то что ты есть!»

Олег Карамазов, группа «Братья Карамазовы»

«Якщо порівнювати всіх національних героїв, то я би поставив Кузю у першу ланку. Саме він зробив українську пісню сучасною і актуальною і його ім’я буде вписане не просто в історію рок-н-ролу, а в історію нашої країни, а музика «Братів Гадюкіних» буде жити завжди. Вічна шана!»

Віктор Бронюк, гурт «ТІК»

«Сергій Кузмінський - легендарний фронтмен легендарної групи, без якої неможливо сьогодні уявити український рок-н-рол. Яскрава харизма його особистості, стьобний і провокативний гумор його пісень стали частиною сучасної української культури і назавжди залишилися в нашій свідомості»

Вадим Красноокий, гурт «Mad Heads XL»

«Ми абсолютно впевнені, шо Кузя радується разом з нами. Там в радості ми своєчасно і здибаємось».

«Мох» Олег Гнатів, гурт «Перкалаба»

«Внесок Сергія в сучасну українську культуру є настільки великим, що це можна пояснити одним словом геній. Легке й невимушене поєднання тем від післяперебудовного байдикування галицької молоді до «Скоро, скоро вже ми побачимо Христа!», характерний спів, неповторна харизма, почуття гумору, відсутність пафосу і, нарешті, Божий дар володіння словом - все це просто не знаходить відповідного порівняння на вітчизняних теренах. У світовій рок-культурі це - Джеймс Моррісон, Шейн Макгован, Мік Джагер. В Україні - Сергій Кузьмінський!

Олександр Ярема, гурт «Гайдамаки»

«Ми знали, що Кузя любив трансову музику, тому вирішили зробити трек монотонним і психоделічним. Нам все одно чи зрозуміють нас люди. Ми гратимемо для нього».

Олександр Чемеров, гурт «Димна Суміш»

«Людина, у виконанні якої на початку 90х ми вперше почули українське реггі (і не лише реггі), і подумали: блін, невже це можливо і реально у нас?! Гадаємо, що Кузя добряче вплинув на формування української рок-сцени і гурту «ФлайzZzа» зокрема».

гурт «ФлайzZzа»

Обкладинка альбому Мовленнєк проекту Ті Хто Відают - автор Гриця Ерде

Обкладинка альбому Мовленнєк проекту Ті Хто Відают - автор Гриця Ерде
Фото звезд и знаменитостей, Сергій Кузьминський (DJ Pubert, Кузя, Кузьмінський), гурт «Брати Гадюкіни» (Гади), Мох Олег Гнатів
Загрузка...
Интер - программа на неделю