Дмитрий Павленко , 3 января 2008 в 09:34

Група «С.К.А.Й.» продовжує тур в підтримку нового альбому «Планета С.К.А.Й.»

Гурт С.К.А.Й. продовжує тур Україною в підтримку нового альбому. Нагадуємо, що наприкінці минулого року гурт презентував свій новий альбом «Планета С.К.А.Й.».

Два року минуло як компанія Lavina Music видала дебютний альбом гурту С.К.А.Й. під назвою «Те, що треба». Музиканти здобули немало шанувальників, завдяки таким композиціям, як «Тебе це може вбити», «Ремікс», «Те, що треба» та багатьом іншим. З того часу учасники гурту доволі сильно змінилися, зазнала серйозних змін і їх музика.

31 жовтня гурт презентував альбом і вже побував у Рівному, Одесі, Києві, Тернополі та Хмельницькому. На черзі - Херсон та Київ.

Концерти:

6 січня 2008р. - м.Херсон, арт-клуб "Аміго"

25 січня 2008р. - м.Київ, клуб «Форсаж»

Едуард Клім, генеральний директор Lavina Music, продюсер гурту С.К.А.Й.: «Гурт значно виріс, і це очевидно. Тому вже другий альбом «С.К.А.Й.» я можу впевнено назвати кращим роковим альбомом України в 2007 році».

З першими синглами нового альбому широкий загал вже встиг познайомитись – це пісні «Як мене звати» та «Best друг». Кліпи на них можна переглянути тут.

Всього в альбомі 13 пісень, в який С.К.А.Й. відкривається від мелодичної лірики, яка їм так добре вдається, до не очікувано драйвових пісень і глибоких текстів, які місцями видаються навіть жорсткими. Приємно дивують музичні експерименти та відчутний якісний зріст – тут електроника доречно уживається з босановою.

Справжнє почуття ви почуєте в пісні «Будь зі мною» «… І щоб не сталось в житті я завжди буду іти за тобою». С.К.А.Й. постає драйвовим та впевненим в «Я здатен на більше» - «…Я буду діяти саме так… я здатен на більше», глибоким та трагічним у «Війні» «…я мріяв стати колись зовсім не таким, за раз я вириваю з себе тих, хто проти нас…». Босанова «Ваніль» претендує на найромантичнішу пісню в альбомі «…щоб ми відчували, щоб ти не вмикала телефон, і це ванільне диво нехай триває знов і знов…». Кожна пісня - окрема історія, котра знайома кожному.

Олег Собчук, вокаліст гурту С.К.А.Й.: «Новий альбом доросліший, якісніший та більш глибокий. Для нас це дуже відчутний ріст, ми бачимо суттєву різницю із першим альбомом і впевнені, що наша друга робота відкриє нас для слухача зовсім з іншого боку. Ми хотіли показати наше бачення справжньої музики. Музики про важливі речі, які є справді цінними в житті. Це і є наша своєрідна планета – «Планета С.К.А.Й.».

Робота над записом альбому тривала півроку. В альбом увійшли переважно нові пісні, але є ті, що були написані кілька років тому, але від оригінальних версій в них залишились тільки тексти. Музичне оформлення суттєво змінило свою форму.

Фото звезд и знаменитостей, альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Група «С.К.А.Й.» («СКАЙ»), Концерты, шоу, представления, Гастроли, концертный тур

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю