Наталья Валевская (Наталія Валевська)

Руслан Павленко , 22 марта 2013 в 14:16

26 березня Наталя Валевська виступатиме на благодыйному концерты в Бердичеві

26 березня 2013 року о 18.00 у Бердичівському міському палаці культури співатиме зірка української естради Наталія Валевська.

У м. Бердичеві відбудеться доброчинна акція за участю Наталії Валевської та житомирської поетеси Марії Рудак. Захід пройде на підтримку Всеукраїнського телепроекту, пісенно-танцювального марафону «Твій Час» з метою підтримки дітей-сиріт з інтернатних закладів.

Концерт відбудеться 26 березня 2013 року о 18.00 в актовій залі Бердичівського міського палацу культури.

У програмі: поезія Марії Рудак, виступи молодіжних виконавців, благодійна виставка-продаж творчих робіт дітей із особливими потребами.

Перед концертом відбудеться брифінг для представників ЗМІ. 26 березня о 17.30. У брифінгу візьмуть участь:

Наталія Валевська – співачка,

Марія Рудак – поетеса,

Богдан Купчинський – голова правління Житомирської міської дитячої організації «Все робимо самі».

На концерт просимо завітати за спеціальними благодійними запрошеннями, які коштують символічно — 10 гривень. Всі зібрані кошти від концерту будуть направлені на реалізацію проекту “Твій час” на підтримку дітей-сиріт з інтернатних закладів.

Подібні благодійні заходи пройшли в м. Житомирі та м. Рівному. Заплановано провести доброчинні заходи ще у десяти регіонах України.

Наступний захід відбудеться в місті Києві 25 квітня 2013 року за участю багатьох зірок української та російської естради.

Шукаємо меценатів для проведення заходу в Києві.

Ініціатива проведення Всеукраїнського телепроекту, пісенно-танцювального марафону «Твій Час» з метою підтримки дітей-сиріт з інтернатних закладів належить Житомирській міській дитячій організації «Все робимо самі».

Запрошуємо Вас взяти участь.

З повагою до Вас,

Голова правління Богдан Купчинський

журналістка, магістр держуправління Олена Пількевич

Контактні дані:

0969658162 Олена Пількевич;

0964681765 Богдан Купчинський.

Концерты, шоу, представления, Наталья Валевская (Наталія Валевська), Анонси, афіша, запрошення, Благотворительность, меценатство, социальная активность
Загрузка...
Интер - программа на неделю