Святослав Вакарчук

Смотрите также: «Океан Ельзи»

Руслан Павленко , 7 апреля 2012 в 13:16

26-27 квітня Святослав Вакарчук представить в Києві свій сольний проект «Брюссель»

СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК

З новим музичним проектом “Брюссель”

26 та 27 квітня у Києві відбудеться концерт другого сольного проекту Святослава Вакарчука «Брюссель». КОНЦЕРТ, ЯКИЙ НЕМОЖЛИВО ПРОПУСТИТИ!

Тур музичного проекту «Брюссель» містами України та СНД пройде навесні 2012 року. Це єдина можливість почути «Брюссель» наживо!

Інформація про квитки тут - http://stereoplaza.com.ua

У 2011 році Святослав Вакарчук, лідер групи «Океан Ельзи», виступив ініціатором нового музичного проекту «Брюссель». Однойменний альбом був записаний у серпні 2011 року в м. Брюссель (Бельгія) на студії ICP Recording Studios. Місце запису альбому і відмінний творчий результат надихнув учасників на таку назву проекту. До альбому увійшли 12 композицій, записаних українською та англійською мовами.

До роботи над альбомом Слава Вакарчук, виконавець та автор більшості композицій альбому, запросив, без перебільшення, кращих музикантів Україні:

• Сергій Бабкін (флейта, гітари, вокал) - музикант, актор і виконавець власних пісень;

• Дмитро Шуров (рояль, електропіано, електрооргани, металофон) - екс-учасник групи «Океан Ельзи», працював із Земфірою над альбомом «Спасибо». Останнім часом займається власним проектом Pianобой;

• Макс Малишев (барабани, перкусія) - безумовно, один з кращих українських барабанщиків на сьогоднішній день, брав участь у записах альбомів більшості відомих українських виконавців;

• Петро Чернявський (бас-гітара, гітари) - більшою мірою, відомий як гітарист групи «Океан Ельзи», а в цьому проекті він вперше експериментує з бас-гітарою.

Музичними продюсерами «Брюсселя» стали Мілош Єліч (клавішник «Океан Ельзи») і Петро Чернявський (гітарист «Океан Ельзи»).

Лише за перші декілька тижнів після прямої онлайн-презентації проекту на каналі YouTube, «Брюссель» отримав визнання як:

Найбільш яскрава музична подія 2011 року (журнал Story, народне голосування);

Проект року (вибір тижневика «Український тиждень»)

Святослав Вакарчук увійшов до топ-200 найбільш впливових людей за версією журналу «Фокус» з подією року - презентація музичного проекту «Брюссель».

26-27 квітня Святослав Вакарчук представить в Києві свій сольний проект «Брюссель»

26-27 квітня Святослав Вакарчук представить в Києві свій сольний проект «Брюссель»
Концерты, шоу, представления, «Океан Ельзи», Святослав Вакарчук, Анонси, афіша, запрошення

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю