Дмитрий Павленко , 24 декабря 2007 в 23:11

Юлія Рай презентувала новий кліп на пісню «HOPE»

23 грудня відбулася прем’єра нового кліпу Юлії Рай.

Зйомки кліпу «HOPE» відбулися з 10 на 11 листопада в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Нова робота відомого режисера Каті Царик, яка успішно працює з Ф. Кіркоровим, обіцяла безліч цікавих, оригінальних і захоплюючих ідей. Це стосувалося як інтер′єру кліпу – зйомки проходили в помпезному коронному залі театру, який був повністю декорований в білий колір. Дизайнери використали сотні метрів білосніжної тканини! Так і використання технічних елементів, які допомогли створити в кліпі спецефекти стилю «екшн».

Здивував і макіяж співачки від відомого візажіста Марини Борщевської, а також ультрамодний наряд співачки від відомого дизайнера Лілії Літковської. Тепер ви не впізнаєте романтичну співачку Юлію Рай, яка з′явиться в кліпі в новому незнайомому нам раніше образі. Авантюрною і розкішною, сексуально голою, обсипаною коштовностями… і справжніми діамантами!

По сюжету кліпу дівчина починає «роздвоюватися» і бачить своє альтер-его, яке з′явиться в «чорному» кольорі. І, тут все тільки починається: Юлія на очах у глядачів запекло боротиметься з темною стороною свого другого «я», проявляючи майстерність самурайського бойового мистецтва. Говорять, що спеціально до зйомок кліпу дівчина брала індивідуальні тренування по дзюдо.

Кліп про те, що в кожному з нас живе дві цілісні, але протилежні один одному особи. Іноді ми сміливо ухвалюємо рішення або сумніваємося, страждаємо або радіємо, любимо або ненавидимо. Так або інакше, але в будь-яку мить життя на арену вступає то світлий образ, то образ темноти і порочності. Все залежить, хто переможе на цей раз. Відчайдушна бійка в кліпі і танець наближають кульмінацію, коли конфліктуючі сторони возз′єднувалися в єдине ціле. Містичний сюжет і фінал чудово доповнює таємничий і величний коронний зал театру імені Івана Франка, який стане Галактикою, - було задіяно величезну кількість освітлювальних приладів, які перетворять все на шалено світлий простір, що не має меж.

І ще одна новинка. У кліпі можна буде побачити одночасно два образи Юлії Рай! Це стало можливим завдяки новітнім технологіям, які вперше використовуються в Україні і які до цього були у кліпах Мадонни і Вікторії Бекхем.Режисер Катя Царик
Оператор Юрій Кароль
Ультрамодне вбрання від відомого дизайнера Лілії Літковської

Фото звезд и знаменитостей, Съемки клипа, Филипп Киркоров (Filip Kirkorov), Юлия Рай (Бодай), Катя Царик, Лилия Литковская (Litkovskaya), Марина Борщевская

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю