Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 21 декабря 2007 в 18:23

Віталіна Ющенко – благодійник №1 в Україні

Особисто я не маю нічого проти Віталіни Ющенко як людини. Але новина про те, що її було призначено головою новоствореної Національної ради з питань благодійництва "Зігрій любов’ю дитину", мене зовсім не порадували. Адже цю Раду створено як консультативно-дорадчий орган при Президентові України, власне, - її батькові.

Як повідомляє прес-служба Президента, Рада покликана сприяти соціальному захисту дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, підтримуватиме багатодітні сім’ї та інші соціально незахищені прошарки населення.

Засідання Нацради з питань благодійності проводитимуться не рідше одного разу на три місяці. Працюватиме голова, його заступник та члени Національної ради на громадських засадах.

Отже, виходить, що замість того, щоб розвивати рівень життя країни в цілому, піднімати економіку, щоб ось таких категорій було поменше, Віктор Андрійович натомість доручає опікуватись обездоленим людям членам своєї родини… Якби це був приватний фонд, до кандидатури Віталіни не було б жодних питань. А так виходить, що еліті – Віденські бали, а холопам – крихти з барського столу…

Фото звезд и знаменитостей, Политики, Виталина Ющенко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю