Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 21 декабря 2007 в 15:59

В Києві відбудеться Штраус-Концерт

В останній передноворічний тиждень є ще один чудовий привід одягти вечірні сукні та метелики. 27 та 28 грудня о19:00 у Національному академічному театрі опери та балету ім. Т.Г. Шевченкa (вул. Володимирська 50) відбудеться «Четвертий Новорічний Штраус-концерт».

Симфонічний оркестр Національної Опери України виконає популярні твори Йогана Штрауса (батька) та Йогана Штрауса (сина), що підкорили європейську публіку більш ніж 150 років тому: «Казки віденського лісу», «Ніч у Венеції», «Летюча миша» (увертюра). Родзинкою концерту стануть маловідомі в Україні твори Штраусів.

Організатори концерту «Київ-Класик Корпорейшн».

Автор проекту головний диригент – художній керівник оркестру «Київ-Класик», диригент Національної опери України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, кандидат філософських наук, професор Національної музичної академії Герман Макаренко.

За останні три роки це четвертий концерт із серії «Новорічних Штраус-Концертів».

Легка для сприйняття, невимушена, чарівлива музика створює атмосферу незабутнього свята, з яким проводжають старий та зустрічають новий рік мільйони європейців.

Саме неодноразове диригування передноворічних концертів у різних країнах Європи підштовхнуло автора та художнього керівника проекту Германа Макаренка перейняти чудову європейську традицію та проводити подібні концерти у Києві, перший з яких відбувся наприкінці грудня 2004 року, а другий у грудні 2005 року.

На «Четвертому Новорічному Штраус-Концерті» оркестр, як головна діюча особа буде представлений на сцені театру, що є незвичним для Національної опери. Гості зможуть стати свідками того, як твориться музика, на власні очі побачити життя складного організму – симфонічного оркестру.

На «Штраус-Концерт» будуть запрошені перші особи країни, представники дипломатичних місій, керівники крупних компаній, журналісти.

Спонсор концерту: Компанія «Єврокар», Генеральний інформаційний партнер «Бізнес».

Ціни на квитки від 20 до 400 грн.

За додатковою інформацією, по зазначеній події, звертайтесь, будь-ласка, за координатами:
Тел.: +38 044 494 39 24; +38 067 501 36 53 (моб.);
Е -mail: kyiv-classic@i.ua
www.kyivclassic.com

Герман Макаренко

Герман Макаренко
Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Герман Макаренко

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю