«MAXIMA» Максима (Юлия Донченко)

Дмитрий Павленко , 7 мая 2009 в 16:43

МАКСИМА зняла кліп на пісню «Зима, весна, літо, осінь»

МАКСИМА (Юлія Донченко) – безумовно запам′ятовується кожному, хто хоч раз чув її пісні. Незвична, яскрава індивідуальність, що вміє гармонійно викласти музичний матеріал, не використовуючи при цьому набридливі дешеві прийоми. Часом іронічна, часом надзвичайно м′яка і вразлива, талановита і яскрава. Її почерк завжди легко впізнати. MAКСИMA не лише цікава вокалістка, вона ще й чудова гітаристка, і це робить її стиль виконання ще більш унікальним.

Вперше, в ефірі українських радіостанцій МАКСИМА з′явилась у 2005 році з піснею «У раю». М’який вокал та ніжний текст твору одразу привернув до себе увагу найвибагливіших слухачів. Саме з цієї пісні і розпочався запис альбому «Ми взірвемо світ любов’ю», який побачив світ восени минулого року.

Пісні з дебютника за короткий час подолали вершини українських хіт-парадів та дуже швидко здобули популярність серед слухацької аудиторії. Презентація синглів з альбому триває досі. 29 березня в ефірі українських FM-станцій було представлено сингл «Поцілуй мене ніжно».

30 квітня у Києві відбулись зйомки кліпу на композицію «Зима, весна, літо, осінь». Саме ця пісня була визнана експертами, під час презентації альбому «Ми взірвемо світ любов’ю» одною з найцікавіших та оригінальніших.

Режисером нового кліпу було обрано Германа Глінського. На сьогоднішній день Глінський є одним із найвідоміших та титулованих українських відео дизайнерів. Він працював у компаніях «1+1 Відеодизайн», «ESSE House Production» та інших; створював ефірне оформлення та оформлення програм для каналів 1+1, ICTV, СТБ; СІТІ, УТ-1, СТС (Росія); знімав кліпи для Тіни Кароль, ВІА ГРА, EL Кравчука. Роботи Германа є багаторазовими переможцями найбільш престижної всесвітньої премії в галузі теледизайну та промоушену Promax. Крім того Герман Глінський є єдиним українським дизайнером, чия робота була нагороджена золотом премії BDA.

Зйомки кліпу «Зима, весна, літо, осінь» – друга спільна робота Глінського і МАКСИМИ. Раніше він виступав режисером одного з найвідоміших кліпів виконавиці – «Ми взірвемо світ любов′ю».

В основу нинішніх зйомок лягла філософська тематика круговороту життя.

– Я завжди відштовхуюся від змісту пісні, - пояснює Глінський, - і в самому тексті композиції все це закладено. Зима, весна, літо, осінь - круговорот життя, скажений ритм, безкінечна зміна якихось подій, їх сприйняття, дорослішання. Ось, ці філософські думки, загалом, самі собою подали ідею.

За задумом, кліп буде побудовано на надсучасних спецефектах. В той же час це швидше настроєвий варіант, де героїня грає чотири своїх втілення, тобто чотири образи, пов′язані з чотирма часами року. Зйомки відбувались на одній з київських доріг, по якій героїня МАКСИМИ каталась на червоному кабріолеті та мотоциклі . В кліпі були використані кіношні прийоми зйомки. Для музичного світу це - велика рідкість.

За словами продюсера проекту, Андрія Партики, головна мета, яку ставила перед собою творча група – зробити максимально якісний і цікавий продукт. Саме тому було вирішено зробити технологічно складні зйомки на природі, а не використовувати павільйони та декорації.

- Нам довелось знімати спецтехнікою в русі, знімати машину зовні і вести її на спеціальному лафеті для того, щоб можна було зняти героїню в різних ракурсах. Це достатньо складний процес в плані організації і синхронізації всіх дій, тому що співачці треба було зіграти свої емоції і свої стосунки самій з собою, не маючи можливості подивитись на себе збоку. Вона повинна була уявити собі ще кількох своїх клонів. І це було надзвичайно складне завдання як для МАКСИМИ, так і для усієї режисерської групи. Але ми сподіваємось, що вже найближчим часом глядачі зможуть оцінити нашу роботу і побачити справді цікавий та видовищний кліп - обіцяє Глінський

У роботі над створенням образів МАКСИМІ допомагали, стиліст – Юлія Андрєєва, гример - Тетяна Хорькова.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, «MAXIMA» Максима (Юлия Донченко), Герман Глинский

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю