Пресс-служба Киев Дизайн Клуба , 22 апреля 2016 в 12:52

18 квітня 2016 у ТЦ «Гулівер» у кінотеатрі Оскар в VIP залі та gastrobar Hitchcook відбулася грандіозна презентація кліпу «Карпатський Чардаш»

18 квітня2016 у ТЦ "Гулівер" у кінотеатрі Оскар у VIP залі та gastrobar Hitchcook відбулася грандіозна презентація кліпу «Карпатський чардаш», народного голосу країни, учасника телепроекту «Голос країни» Івана Пилипця.

Захід був витриманий в українсько-гуцульських традиціях, зі справжніми закарпатськими музиками «Каприз», українським домашнім вином, українськими піснями та мелодіями, а саме головне, в сімейній та дружній атмосфері затишку.

Організатором презентації кліпу стала Ірина Гордієнко, керівник компаніі BrightStars Beauty, яка окрім цього, працює з Іваном по іншим проектам та представляє його інтереси, як Артиста.

Серед співаків, які підтримали захід були Антон Копитін, Сергій Костецький та Анна Кросс, які полонили гостей своїми піснями та драйвовими виступами.

Ведучою вечора стала чарівна представниця компанії BrightStarsBeauty Яна Присяжнюк, яка з особливим колоритом та теплотою провела захід.

Новоствореним шедевром, гості могли насолоджуватися на величезному екрані у VIP залі кінотеатру Оскар, що додало масштабності та грандіозності.

Сам же кліп став абсолютним втіленням любові до рідного краю та українських традицій.

Відео-оператором виступив талановитий Андрій Олаг, який з абсолютною точністю відтворив задумку Івана Пилипця., а зйомки проходили відразу на трьох локаціях неповторних Карпат, зі справжніми весільними музиками та стали відтворенням автобіографічних подій молодого скрипаля.

Серед гостей презентації були відомі люди, артисти, діячі, друзі та родичі Івана.

Медіа підтримкою виступив портал Go2theStars, Mewos Journal, Київ Дизайн Клуб і його прес-служба (холдинг Піар-Концепт СНД), телеканал 1+1 та канал Holiday Tuse.

Презентація кліпу «Карпатський чардаш» народного обранця Івана Пилипця, ще надовго залишиться в пам’яті гостей, як одне з неймовірно драйвових, веселих та справжніх дійств українського шоу-бізнесу.

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Гастроли, концертный тур, Ресторан, кафе, бар, Фото красивых, интересных людей, встречи, мероприятия, презентация, Надежда Лисицына, Надежда Самохина

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю