Дмитрий Павленко , 12 декабря 2007 в 00:17

Група «Lama» зняла новий кліп «Світло і тінь»

Днями Лама презентувала новий відеокліп на пісню «Світло і тінь» – перший синґл однойменного альбому, вихід якого заплановано на весну 2008 року. Нагадаємо, нещодавно Лама взяла премію MTV Europe Music Awards 2007 у номінації Best Ukranian Act.

- Це наша перша робота з Ламою, – каже режисер кліпу, переможець «Євровідео гран-прі-2006», Євген Тимохін, – однак я задоволений результатом. Знімали в екстремальний умовах - в ніч з 24 на 25 жовтня, в одному з ангарів закинутого заводу без опалення. Сценарій кліпу вимагав специфічних декорацій та костюмів, однак вони зникали прямо на знімальному майданчику.

Усі попередні відео-роботи Лами вирізнялись максимальною авангардністю у втіленні відеоряду. Цього разу візуалізація знову пережене сучасність. Сюжетна лінія досить проста: вічна боротьба добра і зла, світла і темряви переможців в якій так важко визначити. Візуалізують цю вічну боротьбу і два абстрактні простори, в яких розгортається сюжет, а підсилюють враження геометричні форми, які викликають неповторні асоціації.

- Кожен раз, коли я презентую нову роботу глядачам, мене переповнюють неймовірні почуття, які важко передати словами: таке враження, ніби відпускаєш птаха в небо і разом з ним летить шматочок тебе. Я щаслива, що наше нове відео можна повністю назвати українським продуктом і, крім того, я отримала можливість познайомити всіх шанувальників з музикантами проекту «Lama», які беруть участь у кліпі. – зізнається Наталка Дзеньків, солістка проекту «Lama».

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Lama (Лама / Наталя Дзеньків / украинская)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю