Дмитрий Павленко , 22 сентября 2008 в 18:07

Uлія Лорд повертається з новим кліпом «Bonnie & Clyde»

П`ятирічне мовчання Uлії Лорд нарешті закінчилося. Співачка завершила роботу над новим кліпом - на пісню "Bonnie & Clyde".

Повернення співачки на велику сцену пов’язано з трьома таємницями. Перша – чому вона так довго мовчала? Друга – що об’єднує Лорд із молодими та відчайдушними коханцями Бонні и Клайдом, які легко і з витонченістю грабували банки в 30-ті рокі XX століття? Третя – чому продюсер Дмитро Прикордонний і співачка Uлія Лорд відновили свій союз?

Таємниця №1

Першу таємницю про п’ятирічне мовчання не розкриваємо, тому що вже дуже скоро все стане зрозумілим із наступних пісень артистки, бо вона, як і завжди, є автором текстів та музики. «Зараз найголовніше, що ми співаємо, у нас дуже гарна група, кльові пацани і ми будем грати рок», - посміхаючись, каже Uлія.

Таємниця №2

Таємниця друга лежіть на поверхні. Пісню "Bonnie & Clyde" вперше заспівав Серж Ґинзбурґ (Serge Gainsbourg) та Бріджіт Бардо (Brigitte Bardot). В ній йшлося про дивну парочку. І хоча вони були злочинцями, але викликали симпатію всієї Америки. «Весною в Амстердамі на одній вечірці я почула пісню Боні і Клайд. Я зацікавилася цією парочкою, захотілося дослідити їх авантюрне життя. Як з’язувалося згодом – це культова пісня для Голандії і всієї Європи. А Ґинзбурґ – взагалі одіозна фігура, все його життя і вчинки – це життя та доля рок-артиста. Так я отримала натхнення і написала новий текст. І цей кавер – просто дань пошани йому. Я думаю, це буде єдиний кавер в моєму новому альбомі. В жовтні будемо знімати нове відео на мою власну пісню. Я кажу вам про це, щоб дати зрозуміти: зараз в моєму творчому житті все дуже насичено і цікаво», - розповідає Лорд.

Таємниця третя, і не остання…

І, нарешті, третю таємницю зголосився розкрити продюсер Дмитро Прикордонний: «Проект розпочинався більше 10 років тому. Uлія Лорд була на той час справжньою супер-зіркою. Це було нове віяння в музиці, вона обіймала власну нішу, яка досі вільна. Всі ці роки я отримував імейли з питаннями «Де проект?». І от зараз я знову зацікавився роботою з Uлією Лорд. На знімальному майданчику я виступив ще й як режиссер та сценарист. Працювати було легко, ми розуміємо один одного з півслова. Я спеціально підрахував – я спродюсував близько 50 відеокліпів. Таким чином, отримав непоганий досвід, оскільки я завжди був на майданчиках і завжди брав участь у сценаріях. Дякувати треба моєму другу Віктору Придувалову, який не один рік мене підштовхував спробувати себе в якості режисера. А от що з того вийшло – судити телеглядачам». Прем’єра відео запланована на 5 жовтня.

Uлія Лорд: «Для мене важливо писати, записувати пісні, грати їх з хлопцями на концертах. Дмитро Прикордонний, як талановитий продюсер, знає що треба робити, щоб все це було важливо не лише для мене.Так було від самого початку, коли ми тільки задумували проект Uлія Лорд».

Так само в таємниці Uлія Лорд хотіла зберегти сюжет кліпу "Боні і Клайд". Утім, продюсер співачки Дмитро Прикордонний, який за сумісництвом є ще й режисером відео, усе-таки розповів ідею кліпу: «В основу сюжету лягла стародавня амстердамська легенда про чаклуна, який за допомогою чарівної сопілки викрав з міста всіх дітей. Сценарій кліпу – сучасне бачення цієї історії».Фото звезд и знаменитостей, Съемки клипа, Юлія Лорд (Uлия ЛорD)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю