літературна премія «Коронація слова»

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 10 июня 2013 в 12:05

13 червня найпрестижніша літературна премія «Коронація слова» вшанує своїх переможців

Грандіозне свято для тих, хто любить і шанує сучасну українську літературу. 13 червня - вручення найпрестижнішої літературної премії країни «Коронація слова»! Нагородження майбутніх бестселерів у мистецтві слова: Романи, Кіносценарії, П'єcи, Пісенна лірика та Твори для дітей.

«Для нас честь підтримати конкурс. Ми раді бути причетними. Сила прикладу дієвіша, ніж сила слова, тому своїм прикладом, хочемо надихнути українців на партнерство» – говорить найвідданіший благодійник «Коронації слова» – Руслан Кавацюк, керівник відділу корпоративних справ компанії «Kraft foods».

А як по-іншому, якщо твір, перш ніж потрапити до рук читача, проходить усі кола «Коронації»? Для команди конкурсу важливо розгледіти талант та дати йому можливість реалізуватися, саме тому головною умовою «Коронації слова» є те, що «перша премія» не може подавати твір наступного року, адже так важливо відкривати нові імена, а таких за дванадцятирічну історію проекту нарахувалося аж 275.

Ігор Грабович, один із суддів «Коронації слова» говорить, що письменники надсилають усе більше гідних робіт. Палітра авторської творчості помітно розширилася географічно, тематично, ідейно, жанрово та образно. Цього року на суддівському столі зустрілося чимало рукописів про Львів та Одесу, історично-патріотичних текстів, творів на релігійну тематику, зародився навіть такий жанр як «українське фентезі».

І хоча переможець один, талановиті автори також отримають свої відзнаки: конкурсом передбачені спецпремії та нагороди від Андрія Кокотюхи, Олесі Мудрак, Католицького університету, шевченківців та драгоманівців.

Але це не останні сюрпризи Церемонії: короновані текстотворці дивуватимуть не тільки глибиною свого літературного таланту, а й хореографічними здібностями. Танцювальна школа Arthur Murray підготувала справжню танцювальну феєрію для письменників та гостей свята із запальною сальсою, пристрасним танго, тендітним вальсом, веселим твістом.

Подробиці на сайті koronatsiya.com

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Анонси, афіша, запрошення, Татьяна Логуш, Юрий Логуш, книга, издательство, літературна премія «Коронація слова»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю