Дмитрий Павленко , 21 июля 2008 в 23:12

Група «АнтиТіла» завоювала титул «Найкращий гурт фестивалю «Перлини сезону»

19-20 липня у Запоріжжі відбувся фестиваль «Перлини сезону 2008». Цього року фестиваль був особливим - організатори фестивалю зібрали у конкурсну програму лише лауреатів минулих років, що само по собі було серйозним викликом для конкурсантів.

Склад журі був не менш інтригуючим: Євген Ступка (продюсер каналу MTV Україна), Дмитро Ципердюк (гурт «Dazzle Dreams»), Едуард Приступа (гурт «НеДіля»), Віталій Діхтярьов (FM TV), Юрко Зелений (ФДР), Олександра Лущак (Президент фестивалю).

Після першого конкурсного дня з 13 конкурсантів до фіналу потрапили 5 гуртів: «Смарагди», «Ролікс», «F.O.C.», «Царське село» і «АнтиТіла». Останні - Лауреати Першої премії «Перлин сезону 2005», і цього року теж стали справжнім одкровенням, як для глядачів, так і для журі фестивалю, і з великим відривом завоювали титул «Найкращий гурт фестивалю «Перлини сезону».

Як відомо, взявши участь у конкурсі фестивалю, музиканти гурту «АнтиТіла» пішли наперекір своєму продюсерові (агентство Catapult Music), який вважав, що «АнтиТіла» вже є професійна команда і може виступати тільки в якості гостей фестивалю, а ні в якому разі не конкурсантів. На разі конфлікт вичерпано, як повідомив лідер гурту Тарас Тополя: «Ми виявили юнацький максималізм, але зараз визнаємо, що були не праві, тому що по відгукам експертів і журналістів, «АнтиТіла» в конкурсі виглядали непристойно професійно. Та все одно, ми дуже раді визнанню наших досягнень і вдячні фестивалю за почесну нагороду. Для нас це було важливо: приїхати знову сюди через 3 роки, закріпити свій успіх і взяти старт на нові звершення».

«АнтиТіла» викликали шалений ажіотаж серед публіки і журналістів після свого виступу, як в перший день фестивалю, так і в другий – після оголошення їх переможцями. У Гала-концерті крім свого відомого хіта «Я не забуду першу ніч», музиканти виконали пісні з майбутнього альбому «Вода» і «СтереоДень».

По оцінкам присутніх на фестивалі митців і музикознавців «АнтиТіла» не тільки кращий гурт фестивалю «Перлини Сезону», а і є серйозною заявкою на звання кращого гурту України 2008 року. Як сказав зі сцени глядачам ведучий цьогорічного фестивалю Сергій Притула (Тернопільський Сірий Comedy Club UA): «Я не знаю чи забудете ви свою першу ніч, чи ні, але гурт «АнтиТіла» ви запам’ятаєте точно надовго!»

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, «Антитіла»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю