Дмитрий Павленко , 3 июля 2008 в 22:28

Гайтана покаже всім своє «Дивне кохання»

Вчора, 2-го червня було відзнято новий відеокліп Гайтани. Цього разу «екранізовано» пісню «Дивне кохання» з нового альбому співачки «Тайные желания».

Що ж дивного можна було побачити на знімальному майданчику? Перш за все, погляд усіх присутніх був прикутий до самої Гайтани, що виглядала просто незрівнянно. Співачка разом із Лілією Літковською знову створили неймовірно привабливі жіночні сукні. Кожний з 3 образів Гайтани кардинально відрізнявся один від одного: у новому відео можна буде побачити Гайтану як зі стильним каре, так і з шикарним довгим волоссям. На питання здивованих журналістів про зміну іміджу, Гайтана відповіла:

«Це лише різні прояви мого настрою. Я закохана, а закоханим дівчатам дуже подобається постійно змінюватися, дивуючи коханого та саму себе».

За сюжетом нового відеокліпу, режисером якого знову стала Катя Царік, дівчина та хлопець підглядають один за одним у замочну щілину. Коло цього «підглядання» і вибудовано усі дії «Дивного кохання». Сама ж пісня – чуттєве оповідання від імені закоханої жінки, що понад усе бажає бути поряд зі своїм чоловіком. «Дивне кохання» - це зізнання, натхненне та сповнене найчистіших емоцій почуття.

Гайтана: «Я не знаю, чи можна знайти кращу мову, щоб розповісти про потяг між чоловіком і жінкою… Українська – надзвичайно мелодійна та сексуальна мова. З її допомогою так красиво можна музично передати найпотаємніші та найінтимніші думки та бажання. «Дивне кохання» - пісня саме про ці тонкі та глибоко особисті почуття».

Відеорезультат український глядач зможе оцінити у вересні. А до цього часу Гайтана буде знаходитись у США, де співачка працює над записом англомовної платівки. У цьому їй допомагають найкращі американські продюсери та музиканти, на рахунку яких плідна співпраця с Джанет Джексон, Мерайею Керрі, Кенні Джи та інш. Реліз альбому заплановано на території Японії, Канади та США наприкінці цього року.Фото звезд и знаменитостей, Gaitana (Гайтана Эссами), Съемки клипа, Катя Царик, Лилия Литковская (Litkovskaya)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю