Студентська республіка

Ginger , 18 июня 2010 в 20:39

12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті!

Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?

Вишівські етапи Студреспубліки вже розпочато, а до Дня молоді Україною пройдеться хвиля регіональних Студреспублік. Усі ці яскраві події стануть лише передмовою до головного дійства - фіналу унікального мульти-фестивалю, який на 4 літніх дні зробить узбережжя Криму осередком інтелектуальної та креативної молоді нашої держави. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів-студентів з усієї України.

З 21 по 24 серпня, до Дня Незалежності України, пройде незабутня подія у житті кожної молодої людини. Студреспубліка — це не просто відпочинок, це океан емоцій, спілкування і спогадів на все життя! І все це відбудеться на березі моря у Криму.

Всі етапи відбуватимуться у звичному для Студреспубліки форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями (включно з суб-фестами).

Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен Студреспубліки — це проекція майбутньої України, події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які потім відбуваються в Україні, але… через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте збуваються обов’язково!

2010 року темою, довкола якої відбуватимуться регіональні ігри, стало "Місто майбутнього".

Шукай Студреспубліку у своєму виші та регіоні, реєструйся і стань повноцінним жителем кращої молодіжної країни у світі! Поквапся, аби зайняти чергу!

Найцікавіше, що чекає на тебе цього літа – 12 масштабних надзвичайних подій Студреспубліки:

1. вибори у Студентський парламент і на посаду Студентського Президента України! (у регіонах – Студентських мерів і депутатів Студентських магістратів кожного регіону України);

2. конкурс краси «Перша Леді»;

3 «Містер Студреспубліки»;

4. кубок із КВН;

5. чемпіонат «Студентська мафія»;

6. «Нічна туса»: DJ та PJ-парад;

7. «Квест-фестиваль»;

8. «Флешмоб-фест»;

9. турніри з інтелектуальних ігор;

10. фото-конкурс;

11. фестиваль аматорського відео;

12. семінари та тренінги.

Для тебе також – багато якісної музики, пляжні види спорту, море, сонце та незабутні враження!

Цього року в рамках мульти-фестивалю на великій сцені пройде триденний музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гурту “глядацьких симпатій” - переможця інтернет- голосування за версією глядачів.

Також буде започатковано музичну премію Studrespublika Music LIVE Awards, вручення якої організатори обіцяють зробити традицією.

А ще на мульти-фест до Криму завітають 12 містичних друзів Студреспубліки:)

“Тут збуваються заповітні мрії... Тут починається завтрашній день!”

Графік проведення регіональних Студреспублік

* * *

Вперше «Студентська республіка» була проведена у рамках святкування Дня молоді 1998р. у Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. Студреспубліка здійснюється як всеукраїнський проект. З 2004р. за участю переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. вона була вперше проведений у форматі мульти-фестивалю. В 2008р. Студреспубліка відмітила свій перший ювілей — 10 років. Участь у Студреспубліці беруть не лише українські студенти, але й російські, американські, грузинські, представники інших країн. У 2009 Студреспубліка стала міжнародною програмою, до якої входить потужний комплекс заходів, який відвідують вітчизняні й іноземні експерти, «зірки» та політики.

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

Технічний партнер: MSI

Інформаційні партнери: радіо Мелодія та MfM, RMX Power Hit Radio та Радіо Плюс, Газета по-українськи та журнал "Країна", портали tut.ua, meta.ua

Оргпитання:

Ольга Коваленко, менеджер проектів

м./т. 097 622 07 87

До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ

Дар’я Бурік, бренд-менеджер

т./ф.: 044 522 82 98

м./т.: 050 425 19 79

e-mail: brand-manager@studrespublika.com

Прес-служба Студреспубліки

Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю