Дмитрий Павленко , 26 мая 2008 в 19:07

В Києві відбудеться благодійний зірковий концерт «Аліса в країні мрій»

Вже 12 років дитячий театр естрадної пісні «Аліса» під керівництвом Заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової дарує своїм прихильникам щорічні сольні концерти, яскравою рисою яких є театралізоване естрадне шоу, де діти виступають як у ролі ведучих, так і у ролі виконавців. Цьогорічний концерт буде присвячений Дню захисту дітей.

До Міжнародного Дня захисту дітей Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» спільно з Заслуженою артисткою України Тетяною Піскарьовою, керівником Дитячого театру естрадної пісні «Аліса» за підтримки Служби безпеки України 28 травня 2008 року о 15:00 у приміщенні Клубу СБУ (вул. Ірининська, 6, м. Золоті Ворота) в рамках програми «Світле дитинство – світле майбутнє» направленої на естетичний та духовний розвиток дітей-сиріт проводить благодійний концерт «Аліса в країні мрій».

Концерт «Аліса в країні мрій» організовується для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Києва та Київської області. На захід запрошені Ю.Павленко, І.Вакарчук, К.Ющенко, Л.Ющенко, О.Жулинська, Л.Григорович, О.Биструшкін, В.Вовкун, І.Геращенко.

Дітей прийдуть привітати відомі діячі культури та мистецтв Лілія Подкопаєва, Віталій Козловський, Маша Єфросініна, Маша Фокіна, Євген Фокін, Ольга Сумська, Іво Бобул, Олександр Злотник, Марія Орлова.

Дитячий театр естрадної пісні «Аліса» працює за авторською методикою Тані Піскарьової, яка полягає в синтетичному поєднанні трьох основних жанрів естради: естрадний вокал, акторська майстерність та сучасна хореографія.

Колектив був створений в 1995 році в м.Кривий Ріг. У 2005 році відкрито філію в м.Києві.

Зразковий дитячий театр «Аліса» налічує близько 80 учасників від 3-х до 15-ти років, і його склад постійно поповнюється новими іменами.

Перші випускники «Аліси» - нині діючі на сучасній українській естраді професійні виконавці та викладачі. Учасники другого випуску навчаються у вищих навчальних закладах культури України, - це лауреати всеукраїнських народних конкурсів та фестивалів, учасники телевізійних проектів та провідних каналах українського телебачення.

За роки свого існування театр «Аліса» відмічений багатьма почесними нагородами за творчі досягнення.

1996 р. – Всеукраїнський конкурс творчості «Срібне джерельце» - 1 премія;
1997 р. – міжнародний фестиваль «Шеляле» м. Сімферополь – 1 премія;
1998 р. – міжнародний фестиваль «Перлина Криму» м. Форос – 1 премія;
1999 р. – всеукраїнський дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» м. Скадовськ – 2 премія;
2001 р. – всеукраїнський конкурс-фестиваль «Новорічний серпантин» м. Дніпропетровськ– гран-прі;
2003 р. – всеукраїнський дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» м. Скадовськ – дипломанти;
2004 р. – всеукраїнський дитячий фестиваль «Крок до зірок» м. Київ – 1 премія; фестиваль дитячої творчості «Наша земля Україна» МДЦ «Артек» - 1 премія, Комар Оксана – 2 премія.
2005 р. – всеукраїнський фестиваль сучасної пісні «Червона Рута» м. Київ – дипломанти;
2006 р. – всеукраїнський фестиваль «Національні гран-прі» м. Львів – головне гран-прі фестивалю, Комар Оксана золота медаль; фестиваль дитячої творчості «Золотий півник» м. Нижній Тагіл (Росія) – 1 премія Комар Оксана, «Срібне джерельце» Стрига Діма – 1 премія;
2007р. – «Сонце рід», «Співограй»

Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» ставить за мету не тільки забезпечувати матеріальні потреби дітей-сиріт та установ, де вони мешкають, а також сприяти соціальній інтеграції дітей-сиріт у суспільство через виховання у них довіри до суспільства, відчуття себе повноправними громадянами своєї країни, що мають такі самі права та обов’язки, що й усі українські громадяни, як під час перебування цих дітей у дитячих, сирітських закладах, так і після виходу з них. В той самий час «Приятелі дітей» намагаються привертати увагу суспільства, державних установ, відомих діячів політичних, економічних та культурних кіл до потреб та недоліків, які існують в системі дитячих установ, з тим, щоб покращити як стан установ, так і якість життя дітей в них.

Діяльність благодійного фонду «Приятелі дітей» знайшла відгук у співачки Тетяни Піскарьової, яка вже 12 років займається розвитком та вихованням у дітей творчих здібностей, популяризуючи мистецтво естради.

Цей захід відбувається за підтримки

Служби безпеки України,
«Кока-Кола Беверіджиз Україна ЛТД»,
ВАТ«Укрексімбанк»,
ЗАТ МЖК «Оболонь»,
Керуючого ДКФ КБ «Західінкомбанк» В.Трача,
Національної телекомпанії України,
5 каналу,
ДТРК «Всесвітня служба»
УТР.

Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» т. (044)454-82-24, 454-82-61
www.HelpTheChildren.ua ukrhuhtc@iptelecom.net.ua
Заслужена артистка України Тетяна Піскарьова т. 8(068)406-34-30
www.piskareva.com info.piskareva@gmail.com
За інформаційної підтримки IA «ScreenMedia» т. (044)537-34-16
www.screenmedia.com

Лилия Подкопаева (Ліля Підкопаєва), Концерты, шоу, представления, Виталий Козловский, Маша Ефросинина, Маша Орлова, Маша Фокина, Женя Фокин, Анонси, афіша, запрошення, Ольга Сумская (Ольга Сумська-Борисюк), Биография, Татьяна Пискарева, Иво Бобул, Александр Злотник
Загрузка...
Интер - программа на неделю