Колин Фаррелл (Colin Farrell)

Вадим Слобожанский , 8 августа 2012 в 14:42

«ЗГАДАТИ ВСЕ!» - Змінити майбутьнє! Зустрічаймо прем’єру фантастичного фільму від Лена Вайсмана!

Всього три новини за день і все життя перевернулось. По-перше, він дізнався, що є шпигуном галактичного значення, по-друге, все його життя і навіть сім’я - підставні, по-третє, кожна друга особа намагається його вбити. Він знає, що робити, щоб урятуватись, знає, як це зробити і хто в усьому цьому винен, але згадати, на жаль, ніяк не може. Тепер йому потрібно скласти пам'ять як мозаїку, це єдине, що він ще може собі повернути.

«Згадати все» - екшен-трилер про реальність та спогади, який народився завдяки відомому оповіданню Філіпа К. Діка «Ми все вам пригадаємо» (“We Can Remember It For You Wholesale”). Ласкаво просимо в Rekall – компанію, де ви можете зробити ваші мрії реальними спогадами. Для заводського робочого Дугласа Квейда (Колін Фаррелл), навіть не дивлячись на той факт, що він має прекрасну дружину (Кейт Бекінсейл), яку кохає, подорож для розуму виглядає надзвичайно привабливою відпусткою, під час якої він може відпочити від свого невдалого життя – вживляння спогадів про те, що він колишній супер-шпигун, саме те, що йому потрібно. Але процес прищеплення пам’яті пішов не так, і Кведу доводиться стати утікачем, на якого полюють. Квейд переховується він поліції, якою керує канцлер Кахааген (Браян Кренстон). Він не може нікому довіряти, окрім повстянки (Джесіка Бієль), яка працює на голову підпільного ополчення (Білл Найї). Межа між реальністю та фантазією стирається і доля його світу висить на волосинці, коли Квейд відкриває свою справжню сутність, знаходить своє справжнє кохання та свою справжню долю.

Columbia Pictures представляє фільм виробництва Original Film режисера Лена Вайсмана «Згадати все». В ролях: Колін Фаррелл, Кейт Бекінсейл, Джессіка Бієль, Браян Кренстон, Джон Чоу та Білл Найї. Режисер Лен Вайсман. Продюсери Ніл Х. Моріц та Тобі Джафф. Сценарій Курта Віммера та Марка Бомбака, сюжет Роналда Шасетта, Дена О’Беннона та Джона Повіла. Натхнення – оповідання “We Can Remember It for You Wholesale” Філіпа К. Діка. Виконавчі продюсери: Рік Кідні та Лен Вайсман. Оператор Пол Камерон. Художник-постановник Патрік Татопулос. Редактор Крістіан Вагнер. Дизайнер по костюмам Саня Мілковіч Хейс. Композитор Гаррі Грегсон-Вільямс.

В прокаті з 9 серпня 2012 року!

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Смотреть, скачать клип, видео, Мировые знаменитости, звёзды, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Колин Фаррелл (Colin Farrell), Джессика Бил (Jessica Biel), кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), Кейт Бекинсэйл (Kate Beckinsale), Брайан Кренстон (Bryan Cranston)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю