Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 октября 2017 в 18:39

Влада Поліно-Василенко поділилася враженнями від премії «Талановиті діти Прикарпаття»

Як уже відомо нам, ведучими гала-концерту премії «Талановиті діти Прикарпаття» (організатор Марися Томашевська) були Ростислав Ворох та Даша Чумакова з Івано-Франківська і Влада Поліно- Василенко з Києва. Сьогодні ми познайомимося з Владою.

Владо, для початку поділіться з нами своїми враженнями від премії «Талановиті діти Прикарпаття».

Враження чудові. По-перше, я з задоволенням дивилася виступи талановитих ровесників та знаних митців Прикарпаття; по-друге, познайомилася з мером Івано-Франківська , послом з Норвегії та міжнародним французьким журналістом Олів’є Ведріним; по-третє, стояла на одній сцені зі своїми друзями Дашею Чумаковою та Ростиком Ворохом, а ще одну мою подружку Віку Денисову номінували як найталановитішого юного дизайнера. Все це, звісно, дуже сподобалося, хоча і було дужк відповідально.

А ще завдяки організатору премії Марисі Томашевській у Вас планується цікава поїздка за кордон. Скажіть, що це буде?

З Марисею ми познайомилися на конкурсі краси. Я була учасницею конкурсу, а Марися членом журі. Саме Марися запропонувала мені спробувати себе не лише в якості моделі, але і ведучої. Мене це зацікавило і я вирішила розвиватися і в цьому напрямку. Я вже була ведучою вечірньої казки та рубрики у дитячый программі Funni kids.

Завдяки порадам та настановам Марисі Томашевської я пройшла кастинг на ведучу конкурсу «Міні-міс світу-2018», який у березні наступного року відбудеться у Туреччині. Це моя перша поїздка за кордон у якості ведучої. З нетерпінням чекаю її і активно до неї готуюся.

А Вам доводилося брати участь у конкурсах краси?

Так. Я активно займаюся моделінгом, беру участь у конкурсах краси, модних показах та найрізноманітніших зйомках. Мені це надзвичайно подобається. Своїм найсерйознішим досягненням у даній сфері вважаю те, що за версіями глянцевих журналів я увійшла у топ 100 найкрасивіших дітей України, топ 100 найкрасивіших дітей Європи та у 50 кращих моделей світу.

А чим Ви захоплюєтеся окрім моделінгу?

Захоплююся акторською майстерністю, знімалася у багатьох рекламних роликах, зіграла доньку головної героїні у серіалі «Мольфар» та дівчину героя однієї з серій у серіалі «Черговий лікар». Пробувала себе у тележурналістиці, робила репортаж з показу в рамках тижня української моди з показу відомого українського дизайнера Наталіі Музиченко для програми «Подружки», автором якої, до речі, є Марися Томашевська. Окрім цього я- режисер і сценарист фільму про підліткове кохання «Любовь обманчива». Фільм став лауреатом на ІІ Міжнародному дитячому кінофестивалі Kids Movie Fest 2017 за кращу жіночу роль.

Також мені цікавий дизайн одягу та аксесуарів. Незабаром буде представлена моя перша колекція.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю фантастику та дитячі детективи. Моя улюблена книга- казка «Маленький принц». Дуже цікаво читати про подорож принца різними планетами. Дивлюся комедії і також фантастику. Улюблених фільмів багато, тому не буду їх перелічувати.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Чудово. Я навчаюся у школі з поглибленим вивченням англійської мови. Вчуся добре. Також беру участь у творчому житті школи. Зараз з однокласниками готуємо фото виставку до 25 листопада (Дня боротьби з насильством) «Стоп булінг».

Ким Ви мрієте стати у майбутньому?

Мрію стати актрисою або журналісткою. Як Ви вже знаєте, пробувала себе у цих професіях і вони мені дуже подобаються.

Влада Поліно-Василенко - Любовь обманчива

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю