Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 1 июня 2017 в 16:10

Вікторія Остафійчук: «Перед мікрофоном мені значно комфортніше, аніж перед камерою»

Програми «Скриня замовлень», «Прибулець в ефірі» та «Студменю» на радіо «Студвей», заснованому у Чернівецькому Національному Університеті імені Юрія Федьковича, веде студентка філологічного факультету (кафедра журналістики) Вікторія Остафійчук. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Вікторіє, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви стали радіоведучою?

Коли я вступила до Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича, одразу ж долучилася до активного студентського життя. Завдяки цьому дізналася, що в університеті є своя онлайн-радіостанція. Працювати на радіо я мріяла давно, тому, ясна річ, вирішила спробувати свої сили. Разом з подругою прийшла на співбесіду. Нас прослухали й запропонували придумати авторську програму. Так народилося «Студменю», у якому розповідається про студентські страви, що швидко готуються. Зараз цю програму я веду одна, оскільки моя подруга на радіо вже не працює.

Окрім програми «Студменю», яка виходить у запису, Ви працюєте у прямому ефірі. Скажіть кілька слів про це.

Я є однією з ведучих програми «Скриня замовлень», у якій ми розповідаємо різні цікавинки та виконуємо музичні замовлення слухачів. Найчастіше працюю у парі зі своєю однокурсницею і подругою Уляною Савкою. Також ми з Уляною ведемо програму «Прибулець в ефірі». У якості «прибульців» виступають цікаві особистості з абсолютно різних сфер діяльності.

Хто з «прибульців» вразив Вас найбільше?

Мене дуже вразив чернівецький музикант Саня Пастушак. Він зіграв нам в ефірі на гітарі і сама розмова вийшла живою і невимушеною.

Ви пам’ятаєте свій перший вихід у прямий ефір?

Пам’ятаю. Це була «Скриня замовлень». Ми з Уляною познаходили різні цікавинки, але замість того, щоб їх розповідати, читали з листка. Як виявилося після ефіру, це було дуже відчутно. Одним словом, вийшло жахливо. Запис цієї програми, до речі, зберігся, але переслуховувати його мені страшно й соромно.

Яка у Вас спеціальність і чому Ви її обрали?

Моя спеціальність- журналістика. Закінчую 2-й курс. Обрала її тому, що люблю працювати зі словом. Зрозуміла це ще у шкільні роки, коли мама записала мене на мовні курси у Івано-Франківську.

Ви пробували себе у друкованій або тележурналістиці?

Пробувала себе у друкованій журналістиці. Коли навчалася на мовних курсах, писала замітки на різні теми до івано-франківських газет. Тележурналістика обмежується лише навчальними програмами та й, чесно кажучи, не прагну в ній розвиватися. Перед мікрофоном мені значно комфортніше, аніж перед камерою.

Дехто з журналістів пише вірші (прозу). Ви з таких?

У шкільні роки писала вірші, навіть друкувалася у літературних збірках, проте зараз мені чомусь не пишеться.

У Вас є хобі?

Є. Це фотографування. Захопилася під час вивчення курсу фотожурналістики, хочу і надалі розвиватися у цьому напрямку. Також своїм хобі можу назвати радіо, оскільки працюю на волонтерських началах. В майбутньому хочу перетворити його на професію. Маю намір пробувати себе на радіостанціях рідної Івано-Франківщини.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Читаю художню та розвиваючу літературу. Фільми останнім часом не дивлюся. Віддаю перевагу різним лекціям та майстер-класам. Музичні вподобання постійно змінюються. Якийсь час слухала реп, потім перейшла на рок, а зараз у моїх навушниках найчастіше грає лаунж.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Дуже люблю їздити у гори. Можна навіть сказати, хворію ними.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю