Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 10 ноября 2017 в 12:39

Українська фантастика для всієї родини - фільм «Бобот» отримав дату кінопрем'єри

«Бобот» - український сімейний пригодницький сай-фай про підлітка, який волею долі опиняється в центрі протистояння інопланетної цивілізації, представники якої маскуються під виглядом людей, і, таємничої Енергії, яку люди знають як електричний струм. Історія розповідає про 12 річного хлопчика, енергійного фантазера і вигадника, від мужності якого залежить доля людства.

Фільм створюється за підтримки Державного Агентства з питань Кіно студією Mental Drive, яка спеціалізується на пост-продакшені і створенні візуальних ефектів як для українських кіновиробників, так і іноземних кіностудій. Фінальні 30% фільму «Бобот» - це сцени з великою кількістю комп'ютерної графіки і спецефекти, якість яких буде на міжнародному рівні.

«З самого початку ми прагнули створити універсальних героїв, використовуючи стилістику комікс-культури, але зробити їх в деякому роді характерними для нашої країни. І у нас вийшов досить унікальний, автентичний і що важливо - сучасний світ, в абсолютно новому прочитанні. Вийшло настільки добре, що у нас вже є міжнародний сейлз-агент, а це хороший показник якості продукту », - говорить Олексій Москаленко, виконавчий продюсер фільму« Бобот »і керівник студії Mental Drive.

Мета фільму не тільки порадувати глядача красивою картинкою, а й надихнути молодь вірити в свої сили, відчути себе затребуваним і корисним для світу. Цього зараз дуже не вистачає в нашому суспільстві.

«Ми показуємо знайомі нам об'єкти і предмети, в нових значеннях. Не можу говорити про все, але, наприклад, Бобот - це трансформаторна будка, яка оживає від впливу таємничої Енергії. Бобот настільки розташовує до себе глядача, що, побачивши його одного разу, Ви будете бачити Бобота в кожному трансформаторі в реальному житті. А це буде відсилати глядача до сенсів, які ми заклали в фільм» - говорить Максима Ксёнда, режисер фільму.

Прем'єра в Україні призначена на 21 червня 2018. Кінотеатральна дистрибуція здійснюється компанією Ukrainian Film Distribution.

Творча команда.

Режисер: Максим Ксьонда

Оператор: Володимир Іванов

Виконавчий продюсер: Олексій Москаленко

Сценарій: Іван Тимшин

Актори основних ролей.

Вадик - Віктор Григор'єв

Дівчинка - Іванна Бородай

Професор - Ігор Мірошниченко

Валера - Володимир Ращук

Костя - Тарас Шевченко

Стрілочник - Микола Зміївський

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю