Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат»

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 18 ноября 2012 в 02:48

У Трускавці розпочався ІІІ міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат»

З 5 по 10 жовтня відоме курортне місто приймає ІІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат". У його програмі – краще кіно з України, Росії, Аргентини, Туреччини, Франції, Німеччини, міжнародна ко-продукція. У конкурсній програмі – дві стрічки, що цього року були гучно презентовані в Україні – історично-патріотична сага Михайла Іллєнка «Той, хто пройшов крізь вогонь» та спільний проект Німеччини, Росії та України «4 дні дня в травні» від німецького режисера Ахіма фон Борріса, де головну роль зіграв знаний російський актор Олексій Гуськов. 

Членами журі Першої конкурсної програми ігрових телевізійних фільмів обрано Шевель Людмилу (Росія, актриса, Заслужена артистка Росії, 1994), Баніоніса Раймундаса (Литва, режисер), Левона Мінасяна (Франція, сценарист), Гібу Миколу (Молдова, режисер, сценарист), Олексія Безгіна (Україна, ректор КДІТМ ім. Карпенко-Карого). Голова журі – Людмила Шевель.

Журі другої конкурсної програми документальних фільмів очолює режисер, сценарист Республіки Білорусь Галина Адамович, режисер фільму-переможця ІІ-го Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» у номінації «За кращий неігровий фільм» - фільму «Інокиня». Цей фільм також був відзначений у номінації «За краще звукове рішення неігрового кіно (композитор або звукорежисер)». Членами журі стали також Васіл Барков, болгарський режисер, сценарист та Віта Желакевічюте, польський сценарист, журналіст.

"Відкриття фестивалю відбулося в Трускавці на центральній сцені, долучивши до події тисячі відпочиваючих. А весь фестиваль розсипаний по всьому місту. Спеціальним гостем відкриття став російський актор Володимир Гусєв добре відомий за роллю капітана Зіміна в серіалі «Даїшники», котрий є нашим земляком, адже народився у Львові", - розповів голова правління ГО "Кінофестиваль "Корона Карпат" Олег Карпин. За його словами, особливим гостем фестивалю цього року стане легендарний британський режисер Тоні Палмер, який візьме участь у концерті у Львівській філармонії, присвяченому "Бітлз", проведе майстер-класи, представить свої фільми. "Закриття фестивалю відбудеться у Львівській опері. У Львові, в Палаці мистецтв, також пройде показ програми документальних фільмів", - поінформувала генеральний продюсер фестивалю Теодозія Микитка.

Отже, 8 жовтня Тоні Палмер візьме участь у концерті "The Beatles через півстоліття з Тоні Палмером" у Львівській філармонії. А 9 жовтня проведе майстер-класи студентам магістерської програми журналістики в Українському католицькому університеті і завітає у Трускавець на Третій кінофестиваль "Корона Карпат". Тут о 19.30 демонструватимуть стрічка All My Loving, в якій відомі поп-музиканти розповідають, як популярна музика і культура загалом відображають ставлення політиків до світу, в якому ми живемо. Пол МакКартні, Френк Заппа, Роджер Вотерс прямим текстом говорили про проблеми суспільства. Після показу Тоні Палмер поспілкується з глядачами, а також проведе зустріч з професіоналами у галузі кіномистецтва.

А поки фестиваль «Корона Карпат» триває. «За три роки діяльності наш фестиваль представив у своїй програмі понад 100 фільмів з 30 країн світу. До участі у конкурсній програмі були залучені найкращі кінороботи ігрового жанру, у тому числі, кінострічки від України, що подолали конкурсний відбір. У програмі показів немає фільмів-блокбастерів. Ми вибираємо фільми, які підтримують духовну ідею, щоб збагатити внутрішній світ кіноглядача, - каже Олег Карпин, генеральний директор ТМКТФ "Корона Карпат".

Покази Першої конкурсної програми ігрових телефільмів відбуваються у кінотеатрі «Злата». Паралельно ведеться показ конкурсних документальних фільмів, а також фільмів українських режисерів на патріотичну тематику та ретроспектива маловідомих стрічок за участю Богдана Ступки.

Фото - Володимир Требенко

На сцені актор Володимир Гусєв та співак Михайло Грицкан

На сцені актор Володимир Гусєв та співак Михайло Грицкан
Фото звезд и знаменитостей, Кинофестиваль, Владимир Гусев, Фото красивых, интересных людей, Михаил Грицкан, Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат», Людмила Шевель, Олег Карпин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю