Алена Че , 4 сентября 2017 в 13:11

Таня Кондратенко: «Лише авторський репертуар здатен якнайкраще розкрити виконавця»

Повернувшись з довготривалих поїздок за кордон співачка Таня Кондратенко одразу взялася за роботу над новими піснями. Докладніше про це дізнаємося від самої Тані, заодно й ближче з нею познайомимося.

Таню,для початку розкажіть, будь ласка, як у Ваше життя прийшла музика?

Професійно займатися музикою я почала у 7 років. Саме тоді батьки відвели мене до музичної школи, де я опановувала гру на баяні. Пізніше стала відвідувати «Вокальну студію Олега Сватанова». Саме Олег Євгенович переконав мене у тому, що не варто зациклюватися на переспівуванні відомих пісень. Краще мати хоч спершу не зовсім якісні, проте свої, адже лише авторський репертуар здатен якнайкраще розкрити виконавця.

Після школи Ви вирішили пов’язати своє життя зі співом?

Саме так. У 17 років я переїхала з рідного міста Мукачево (Закарпатська область) до Києва, де вступила до Естрадно-Циркової академії імені Леоніда Утьосова. В студентські роки почала писати і записувати власні пісні. Саме тоді на світ з’явилися композиції «Не відпускай», «Де ти» та написана разом з Сергієм Притулою (нічого спільного з відомим телевидучим) «Немає літер». Ці пісні розліталися по інтернету, звучали на деяких радіостанціях західної України, однак я особливих зусиль до їх просування не прикладала. І у цьому, як згодом виявилося, моя помилка.

Деякий час Ви працювали за кордоном. Скажіть кілька слів про це.

Я працювала у Польщі, Туреччині та Арабських Еміратах. Співала у складі групи, учасники якої були родом з різних країн. Виступали ми у розважальних закладах, задовольняли смаки відвідувачів. Працюючи за кордоном, я здобула цінний сценічний і життєвий досвід, стала по-іншому дивитися на багато речей, в тому числі і на власну творчість.

Повернувшись в Україну, Ви продовжите розвивати власну творчість?

Так, звісно. Проте зараз мені хочеться більшого, ніж просто записати пісню і виставити її у соціальні мережі. Наразі працюю над декількома піснями. Прагну, щоб вони були не примітивними одноденками, а подобалися мені і могли зачепити слухача. А ще я маю намір зібрати команду однодумців, разом з якою буду просувати свою творчість в маси.

Чи є люди, до чиїх порад Ви прислухаєтеся?

Звичайно. Мені цікаво і корисно почути думку стосовно своєї творчості від поетів, музикантів і просто від розумних, освічених людей. Як відомо, думка зі сторони дуже важлива.

А як Ви ставитеся до участі у відомих вокальних телешоу?

Насправді ніяк. Гадаю, у таких проектах беруть участь ті, хто не зовсім впевнений у собі та у власній творчості. Я ж визначилася з тим, що хочу робити, і маю намір рухатися у цьому напрямку. До того ж, кожне шоу має свої критерії, і це далеко не всім виконавцям іде на користь.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Нещодавно почала захоплюватися плаванням. Це завжди розслабляє і заспокоює. Також вивчаю польську та англійську мови. Раніше, чесно кажучи, лінувалася, але, поїздивши по світу, зрозуміла, що знання мов необхідне кожному. Дуже люблю фотографувати, особливо цікавить портретна зйомка. Зараз опановую програму «Фотошоп», яка насправді має безліч можливостей. А ще, коли є вільний час, готую екзотичні страви.

Трохи зупинимося на фотозйомці. А чи любите Ви фотографуватися, чи доводилося бувати у якості фотомоделі?

Особливо фотогенічною я себе не вважаю, проте працювати з талановитими фотографами мені цікаво. У якості фотомоделі доводилося бувати не раз. Маю декілька фотосесій, на яких мене можна побачити у різних образах.

Які Ви любите книги та фільми?

Дуже люблю французькі комедії. На мою думку, саме в них найвишуканіший гумор. Нещодавно переглянула «Да здравствует Франция», насміялася вволю. Раніше читала твори літературних класиків, зараз перейшла на психологію. Сталося це тому, що за кордоном поведінка багатьох людей здавалася мені дивною, але у книгах з психології я знайшла цьому пояснення і переглянула своє відношення багато до чого.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Я люблю відвідувати різні культурні заходи, проте вважаю це не відпочинком, а частиною своєї роботи. Відпочинок зазвичай обираю пасивний, оскільки саме так я можу емоційно розслабитися.

Таня Кондратенко - Не відпускай

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю