Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 19 октября 2015 в 14:51

«Сінема Сіті» готує кінопоказ опери «Попелюшка» на музику Россіні у постановці Великого оперного театру «Лісеу» (Барселона)

Кінотеатр «Сінема Сіті» запрошує на показ опери «Попелюшка» на музику Россіні у постановці Великого оперного театру "Лісеу" (Барселона), який відбудеться в рамках проекту «Шедеври світової театральної сцени».

«Не пропустіть винятковий виступ Джойс ДіДонато і Хуана Дієго Флореса в адаптації чарівної історії Попелюшки на музику Россіні», - зазначив Джеймс Зохра на сайті «Opera Today» у своєму відгуку на улюблену комічну драму Россіні «Попелюшка». Цей спектакль Барселонського Великого оперного театру «Лісеу» іскрить неперевершеними вокальними талантами феноменальних співаків. Своєю здатністю легко і невимушено брати високі ноти і одночасно пристрасно виконувати «розмовний» спів Россіні харизматичний Флорес доводить, що він був народжений співати Россіні.

Меццо-сопрано, американка ДіДонато, не тільки неймовірно приваблива, але й дивно обдарована артистка, яка у своєму виконанні граціозно і невимушено переходить від легкого піанісимо до бурхливих пристрастей. У 2007 році відома бельканто пані ДіДонато отримала нагороду імені Беверлі Стіллз від Метрополітен-опера.

У результаті ко-продукції Х'юстонської Великої опери, Уельської Національної опери в Кардіффі і Женевського Великого театру з театром «Лісеу» ця міжнародна постановка дійсно може похвалитися своїм багатонаціональним складом. Патрік Саммерс «диригує із запальною пристрастю» («Opera Today») і отримує повну віддачу від першокласних виконавців цієї постановки. Режисер Жуан Фонт і режисер постановник-костюмер Жуан Гиллен не дають аудиторії сумувати, надягаючи танцюристів у веселі костюми щурів. Яскраві костюми та винахідливі світлові ефекти - від Альберта Фауни.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю