Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»

Игунина Олеся , 25 апреля 2012 в 00:39

Екскурсія на швейну фабрику «Voronin»

30 березня в рамках Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» відбулася екскурсія на швейну фабрику «Voronin». На сьогоднішній день міжнародний концерн «Воронін» – провідне підприємство з пошиву високоякісного одягу. Фабрика входить в число світових лідерів швейної промисловості. Серед клієнтів Михайла Вороніна у різні часи були Михайло Горбачов, Рональд Рейган, Володимир Щербицький, Леонід Кучма, Сільвестр Сталоне та інші.

«Швейна фабрика ще до недавніх часів спеціалізувалася на пошитті лише чоловічих костюмів, а віднедавна була запущена колекція і для жінок» - розповідає юним берегиням провідний інженер Жанна Симонян. Окрім костюмів, під брендом Voronin також можно придбати чоловічу білизну, краватки, парфуми та аксесуари.

Дівчата мали змогу відвідати склад, де зберігаються тканини, розкрійний, швейний та експериментальний цехи підприємства, на власні очі побачити та поспостерігати цікавий та захоплюючий процес підготовки та пошиття чоловічого та жіночого одягу. Учасниці проекту з зацікавленістю розпитували гіда про все, що бачили, торкалися тканин та щойно пошитих виробів, ділилися між собою враженнями.

Наприкінці екскурсії представник швейної фабрики розповіла берегиням про переваги роботи у сфері легкої промисловості та запросила тих, хто бажає, почати свій творчий та робітничий шлях на швейній фабриці «Voronin»

Благотворительность, меценатство, социальная активность, Фото красивых, интересных людей, бренд «VORONIN», Жанна Симонян, Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»
Загрузка...
Интер - программа на неделю