Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:02

Мар’яна Трач: «Мені цікаво і самій дізнаватися про щось нове, і розповідати про це іншим»

12-річна Мар’яна Трач вже протягом 7 років займається у телевізійному центрі «Кадрики» ( керівник - Ірина Климович). За цей час вона встигла багато чого досягти. На рахунку Мар’яни понад 100 телепрограм, перемога у конкурсі краси, головні ролі у мюзиклах, записи авторських пісень. Саме з Мар’яною ми сьогодні познайомимося.

Мар’яно, розкажіть будь ласка, як Ви потрапили до телецентру «Кадрики»?

Я потрапила до «Кадриків», коли мені було 5 років. Тоді я займалася гімнастикою у спортивному комплексі . Якось мені запропонували взяти участь у конкурсі «Міні-міс Південний». Ми з батьками погодилися. На цьому конкурсі я здобула титул «Міс Артистичність». Однією з членів журі конкурсу була керівник телецентру «Кадрики» Ірина Климович. Вона й запросила мене на заняття.

У телецентрі «Кадрики» багато розвиваючих курсів. Чим займаєтеся саме Ви?

У телецентрі «Кадрики» я займалася усім, чим тільки можна. Вокалом, хореографією, пройшла курс «Телезірка», відвідувала літні табори. Зараз веду програми, беру участь у конкурсах, знімаюся у мюзиклах.

У яких конкурсах Ви брали участь?

У 2013 році я здобула перемогу у середній віковій категорії на фестивалі краси і таланту «Міні-міс та Містер Україна-Львів». Завдяки цьому представляла своє місто на «Міні-міс та Містер Україна», де здобула титул «Найкраща співачка».

Також Ви знімалися у декількох мюзиклах продюсерского центру «Кадрики». Який з них став для Вас найбільш значущим?

Найбільш значущими стали для мене ті мюзикли, у яких я зіграла головні ролі. Це «Купальське диво» , де я виконала роль дівчинки, яка не вірила у дива, але все ж таки переконалася у тому, що вони існують, мюзикл «Діти заради дітей», де мене можна побачити у ролі русалки та мюзикл «Реальна історія Попелюшки – Show Princess», де я зіграла роль однією з дочок мачухи.

Ну а тепер скажіть кілька слів про телепрограми, які ведете.

Починала я, як і всі вихованці «Кадриків», з програм «Мультляндія» та «Кадрик news». Зараз веду «Гастрономічний Львів», у якій знайомлю глядачів з цікавими і смачними місцями рідного міста, та «Твоє-моє хобі», у якій не просто розповідаю про різні види захоплень, а й випробовую їх на собі.

Вам доводилося вести програми як самій, так і разом з колегами. Як подобається більше?

Більше подобається вести у парі. Так значно легше та веселіше.

Багато хто з вихованців «Кадриків» брав інтерв’ю у «Зірок» шоу-бізнесу. Ви з таких?

Так. Я брала інтерв’ю у Юрія Горбунова, Павла Зіброва та групи «Время и стекло». Найбільше сподобалося спілкуватися з Павлом Зібровим. Було якось легко і невимушено. Навіть маю його автограф.

А як співачка Ви продовжуєте себе розвивати?

Так. Наразі у моєму репертуарі є 3 спеціально для мене написані пісні. Дві з них виконую сольно, третю - разом з Ангеліною Гупало. Одну з цих пісень виконувала на конкурсі краси і таланту, дві інші увійшли до мюзиклів. Зупинятися на досягнутому я не збираюся. Зараз маю намір навчитися грі на фортепіано.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Є. Це катання на роликах. Можу займатися цим годинами. А ще я дуже люблю тварин. Нещодавно у мене з’явився пес породи шпіц, про якого я давно мріяла.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Люблю читати фентезі. Моя улюблена письменниця - Наталя Щерба. Перечитала всі її книги. Дивлюся мюзикли, фантастику та комедії. Улюблених фільмів дуже багато, тому не буду їх перелічувати. Слухаю різну музику. З українських виконавців подобаються Альоша, Тіна Кароль, гурти «Океан Ельзи» та «Скрябін».

А як проходить Ваше шкільне життя?

Чудово. Я навчаюся у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови. Вчуся майже на відмінно, брала участь у олімпіадах з англійської мови, української мови та математики. До лучаюся і до творчого життя школи, граю у театральних сценках, виступаю на концертах. Словом, всіляко намагаюся бути активною.

Ким Ви мрієте стати у майбутньому?

Мрію стати журналістом. Гадаю, це стовідсотково моє, оскільки мені цікаво як самій дізнаватися про щось нове, так і розповідати про це іншим.

Бухта Вікінгів. Мотузковий парк.Ведуча Мар'яна Трач.LOGO

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю